Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerums BK
,
Jääkiekko
Lerum
Lerum
Jääkiekko
15 apr 2023
U12
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lerumspucken U12
Lerumspucken U16 Div.2
John Klingberg Midnight Trophy
Loui Eriksson Midnight Trophy
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10 2023
Lerumspucken U12 2023
Lerumspucken U16 div 2
Loui Eriksson Midnight Trophy Helplan
Lerumspucken U11 2023
Lerums Pucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U 12
Lerumspucken U16 div2
Loui Eriksson Midnight Trophy 2022 (U11)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken
Lerumspucken
Lerumspucken A-ungdom Div 2
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken U12 (-07)
Lerumspucken A-pojk div 2
Lerumspucken U11 (-07)
Lerumspucken U9
Lerumspucken U10
Lerumspucken
Lerumspucken U16 div2
Lerumspucken U11 2017 / GBG
Lerumspucken U9 2017/GBG
Lerumspucken U10 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2016 / GBG
Lerumspucken U12 2015 / GBG
Lerumspucken U11 2015 / GBG
Lerumspucken U12 2014 /GBG
Lerumspucken U 10 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2013 / GBG
Lerumspucken U12 2012 / GBG
Lerumspucken U10 2012 / GBG
Lerumspucken
Lerumspucken
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #9
lauantai 15 huhtikuuta 21.00
Lerums BK vs Skärgårdens SK
Vättlehallen, Stenkullen
Vättlehallen, Stenkullen
LBK
Lerums BK
6
-
3
SSK
Skärgårdens SK
Luokka: U12, Kenttä:
Vättlehallen, Stenkullen,
Laukaukset: 0 - 0 Semifinal 2,
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=36849&gameid=323183&lc=fi
Lopeta
H. Nordberg
C. Laos
10:06
6
- 3
H. Nordberg
P. Jacobson
08:45
5
- 3
E. Hansson
V. Lundqvist Ottordahl
07:27
4 -
3
D. Eriksson
06:27
TRIP
2 min
Period 2
O. Wardh
E. Kalita
14:40
4
- 2
D. Eriksson
V. Eriksson
11:58
3
- 2
V. Lundqvist Ottordahl
02:28
2 -
2
H. Nordberg
O. Wardh
01:51
2
- 1
V. Lundqvist Ottordahl
01:07
1 -
1
H. Nordberg
00:29
1
- 0
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad