Cuponline använder cookies
Läs mer
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Enköpings SK
,
Ishockey
Enköping
Enköping
Ishockey
2 - 3 sep 2023
J20 (-04)
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stora Coop Cup U16 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (24-25)
Stora Coop Cup U14 (24-25)
Stora Coop Cup F16 (24-25)
Stora Coop Cup U13 (24-25)
Stora Coop Cup J20 (24-25)
Stora Coop Cup J18 (24-25)
Stora Coop Cup U15 (23-24)
Stora Coop Cup U16 (23-24)
Stora Coop Cup F16 (23-24)
Stora Coop Cup U14 (23-24)
Stora Coop Cup U13 (23-24)
Stora Coop Cup J20 (23-24)
Stora Coop Cup J18 (23-24)
Stora Coop Cup U15 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (22-23)
Stora Coop Cup U14 (22-23)
Stora Coop Cup DJ (22-23)
Stora Coop Cup U13 (22-23)
Stora Coop Cup A-flick (22-23)
Stora Coop Cup J20 (22-23)
Stora Coop Cup J18 (22-23)
Stora Coop Cup U16 (21-22)
Stora Coop Cup U15 (21-22)
Stora Coop Cup U14 (21-22)
Stora Coop Cup DJ (21-22)
Stora Coop Cup U13 (21-22)
Stora Coop Cup J20 (21-22)
Stora Coop Cup J18 (21-22)
Stora Coop Cup U12 (20-21)
Stora Coop Cup J18 (20-21)
Stora Coop Cup J20 (20-21)
Stora Coop Cup Damjun (20/21)
Stora Coop Cup U11 (19-20)
Stora Coop Cup U12 (19-20)
Stora Coop Cup Flick A (19-20)
Stora Coop Cup J18 (19-20)
Stora Coop Cup U16 (18-19)
Stora Coop Cup U15 (18-19)
Stora Coop Cup U14 (18-19)
Stora Coop Cup U11 (18-19)
Stora Coop Cup U10 (18-19)
Stora Coop Cup U12 (18-19)
Stora Coop Cup U13 (18-19)
Stora Coop Cup J18 (18-19)
Stora Coop Cup Flick (18-19)
Stora COOP Cup U15 (17-18)
Stora COOP Cup U16 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (17-18)
Stora COOP Cup U10 (17-18)
Stora COOP Cup U11 (17-18)
Stora COOP Cup U12 (17-18)
Stora COOP Cup U13 (17-18)
Stora COOP Cup J18 (17-18)
Stora COOP Cup U14 (16-17)
Stora COOP Cup U10 (16-17)
Stora COOP Cup U11 (16-17)
Stora COOP Cup U12 (16-17)
Stora COOP Cup U13 (16-17)
COOP Forum Cup U14 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (15-16)
COOP Forum Cup U13 (15-16)
COOP Forum Cup U12 (15-16)
COOP Forum Cup U11 (15-16)
COOP Forum Cup U10 (15-16)
COOP Forum Cup U16 (2014-2015)
COOP Forum Cup U14 (2014-2015)
COOP Forum Cup U12 (2014-2015)
COOP Forum Cup U13 (2014-2015)
COOP Forum Cup U11 (2014-2015)
COOP Forum Cup U10 (2014-2015)
Test Cup
COOP Forum Cup U16 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2013-2014)
COOP Forum Cup U13 (2013-2014)
COOP Forum Cup U12 (2013-2014)
COOP Forum Cup U11 (2013-2014)
COOP Forum Cup U10 (2013-2014)
COOP Forum Cup J18 (2013-2014)
COOP Forum Cup U14 (2012-2013)
COOP Forum Cup U16 (2012-2013)
COOP Forum Cup U10 (2012-2013)
COOP Forum Cup U12 (2012-2013)
COOP Forum Cup U11 (2012-2013)
COOP Forum Cup U13 (2012-2013)
Länsförsäkringar Cup U14 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U10 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U11 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U12 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U13 (2011-2012)
Länsförsäkringar Cup U16 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U14 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U10 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U12 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U13 (2010-2011)
Länsförsäkringar Cup U11 (2010-2011)
First Hotel Park Astoria Cup U16 2010
First Hotel Park Astoria Cup U14 2010
Sveriges Närmaste Cup 2009
First Hotel Park Astoria Cup U16 2009
First Hotel Park Astoria Cup U14 2009
Sveriges Närmaste Cup 2008
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Match #8
lördag 02 september 16:20
Skutskärs SK vs Saltsjöbadens IF
Sandbrohallen
Sandbrohallen
SSK
Skutskärs SK
4
-
4
(1-2, 3-2)
SIF
Saltsjöbadens IF
Klass: J20, Grupp:
Grupp A,
Arena:
Sandbrohallen,
Skott: 24 - 19 (10-8, 14-11) Domare: David Göransson, Oskar Ericsson, Leo Brink
Live-fönster
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=37108&gameid=332454
Slut
20:00
Skott totalt: Skutskär 24 - Saltsjöbaden 19
20:00
Skott period 2: Skutskär 14 - Saltsjöbaden 11
20:00
Matchen slut
19:00
18:00
17:30
16:00
15:00
14:00
10 A. Johanssson
1 J. Åberg
13:15
4
- 4
V. Borgar Sandwall 8
12:20
HOOK
2 min
E. Pettersson 29
11:54
TRIP
2 min
10:00
V. Andersson 72
O. Bratt 11
J. Silvasti 13
08:27
3 -
4
08:00
G. Palmbäck 51
06:07
HI-ST
2 min
A. Asplund Siwers 60
J. Silvasti 13
O. Bratt 11
04:26
3 -
3
69 V. Astervik
21 M. Pethman-Estliden
03:23
3
- 2
20 M. Henriksson
14 K. Högberg
10 A. Johanssson
01:38
2
- 2
01:00
00:00
Period 2
20:00
Skott period 1: Skutskär 10 - Saltsjöbaden 8
20:00
Första perioden slut
19:30
18:30
17:00
16:30
E. Busck 23
15:01
TRIP
2 min
13:30
12:00
11:30
09:00
16 M. Bohlin
69 V. Astervik
14 K. Högberg
08:04
1
- 2
M. Johnsson 54
E. Busck 23
J. Silvasti 13
07:36
0 -
2
O. Bratt 11
V. Andersson 72
04:30
0 -
1
04:00
03:00
00:00
Startande målvakter: Skutskär Nr 1 Jonathan Åberg, Saltsjöbaden Nr 30 Theodor Pielen
Start
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad