Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Hudik Hockey & Hälsinglands Materialåtervinning Cup U11
Hudiksvalls Hockey Club
,
Jääkiekko
Glysishallen Hudiksvall
Glysishallen Hudiksvall
Jääkiekko
14 - 15 mars 2015
U11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Galleria
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Rickard Hugg Cup
Hudik Hockey Cup U15
Mittmedia Cup
MittMedia - Cup U12
AllOffice Cup
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games
Svanbacken Hockey Games U-12
Svanbacken Hockey Games U-10
Svanbacken Hockey Games U16
Värmevärden Cup U13
Länsförsäkringar Cup (U10)
Hudik Hockey & Hälsinglands Materialåtervinning Cup U11
INTERSPORT CUP U14, 2015
Hudik Hockey U12 Cup
Nordgrens Åkeri Cup
Sjölins Smide Cup U13 2014
Nordgrens Åkeri Cup
Värmevärden Cup U10 (-04)
Lås & Larm Cup Hudiksvall 2014
Sverige Bygger Cup U11
Sjölins Smide Cup
World Wide Welding Cup
Nordgrens Åkeri Cup U9
TJ.s Målericup U11
Karl Hedin Cup
Lås & Larmteknik Cup U10
Roberts Bygg Cup, 22 september 2012.
Hudik Hockey Cup U14
TJ's Måleri Cup U10
Hudik Hockey Cup U13
Hudik Hockey Cup U9
Mitt Hjärta Cup 2012
Hudik Hockey Cup U16
Hudik Hockey Cup U11
Fredrikssons plåt cup
Hudik Hockey Cup U14
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Ottelu #2
lauantai 14 maaliskuuta 09.00
Fagersta AIK vs Järfälla HC
Glysishallen
Glysishallen
FAIK
Fagersta AIK
2
-
7
(1-4, 1-3)
JHC
Järfälla HC
Luokka: U11, Ryhmä:
A,
Kenttä:
Glysishallen,
Laukaukset: 13 - 21 (7-12, 6-9)
Live Popup
http://cuponline.se/gameView.aspx?cupid=7092&gameid=143165&lc=fi
Lopeta
H. Kristian 4
13:49
P-OUT
1 min
H. Erik 16
S. William 11
13:06
2 -
7
Å. Filip 7
08:29
SLASH
1 min
T. Emil 13
D. Arshia 19
07:02
2 -
6
B. Kalle 15
D. Arshia 19
06:56
2 -
5
66 G. Bosell
05:38
2
- 4
3 S. Hadjiev
04:27
ELBOW
1 min
K. Leo 5
03:14
SLASH
1 min
Period 2
S. William 11
14:13
1 -
4
3 S. Hadjiev
13:11
BOARD
1 min
23 L. Jokiniemi
10:24
1
- 3
H. Erik 16
T. Emil 13
09:49
0 -
3
D. Arshia 19
K. Philip 23
08:31
0 -
2
T. Emil 13
01:17
0 -
1
Aloita
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad