Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Carnegie Trophy
Täby HC
,
Lední hokej
Täby
Täby
Lední hokej
29 - 29 okt 2011
U9 (-03)
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Fotogalerie
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Täby Trophy 2025
Täby Trophy
Täby HC Team 09 2020 Vårcup
Stenhusgruppen Trophy 2019 - U10
Täby Trophy U11 (A)
Täby Trophy AA/AAA
TÄBY HOCKEYGEAR TROPHY U13 2015
Täby Trophy U11 2014
Täby Trophy 2014
North Side Sport Cup U12
Täby Trophy U10 2014
Oak Täby Trophy 2012
Goldwell Cup
ManCo Mode Höstcup
Täby Trophy
Täby HC Mini Cup
ManCo Mode cup U10 (helplan) Inställd
Carnegie Trophy
Mäklarringen Cup U12
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponzor
EAGLE SPORTS
Utkání
Hrací den
sobota 29 října (2011)
More filters
Kategorie
U9
Skupina
Grupp A
Grupp B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Klocksidan
PUCKKASTNING
S P O L N I N G
Trappsidan
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
29.10.2011
2
Gruppspel
U9
Grupp A
09:00
Trappan
Kolo
1
tmp
Haninge Kidz
Hanvikens SK Vit
Haninge Kidz vs Hanvikens SK Vit
4
-
1
4
Gruppspel
U9
Grupp B
09:30
Trappan
Kolo
1
tmp
Hanvikens SK Röd
SDE
Hanvikens SK Röd vs SDE
5
-
2
6
Gruppspel
U9
Grupp A
10:10
Trappan
Kolo
2
tmp
Täby HC Vit
Haninge Kidz
Täby HC Vit vs Haninge Kidz
8
-
1
8
Gruppspel
U9
Grupp B
10:40
Trappan
Kolo
2
tmp
Täby HC Svart
Hanvikens SK Röd
Täby HC Svart vs Hanvikens SK Röd
3
-
4
10
Gruppspel
U9
Grupp A
11:20
Trappan
Kolo
3
tmp
Hanvikens SK Vit
Nordia Hockey
Hanvikens SK Vit vs Nordia Hockey
6
-
2
12
Gruppspel
U9
Grupp B
11:50
Trappan
Kolo
3
tmp
SDE
Boo Hockey
SDE vs Boo Hockey
0
-
1
14
Gruppspel
U9
Grupp A
12:30
Trappan
Kolo
4
tmp
Trångsunds IF
Hanvikens SK Vit
Trångsunds IF vs Hanvikens SK Vit
13
-
0
16
Gruppspel
U9
Grupp B
13:00
Trappan
Kolo
4
tmp
AIK
SDE
AIK vs SDE
4
-
0
18
Gruppspel
U9
Grupp A
13:40
Trappan
Kolo
5
tmp
Täby HC Vit
Hanvikens SK Vit
Täby HC Vit vs Hanvikens SK Vit
13
-
6
20
Gruppspel
U9
Grupp B
14:10
Trappan
Kolo
5
tmp
Täby HC Svart
SDE
Täby HC Svart vs SDE
5
-
0
22
Gruppspel
U9
Grupp A
14:50
Trappan
Kolo
6
tmp
Täby HC Vit
Nordia Hockey
Täby HC Vit vs Nordia Hockey
16
-
2
24
Gruppspel
U9
Grupp B
15:20
Trappan
Kolo
6
tmp
Täby HC Svart
Boo Hockey
Täby HC Svart vs Boo Hockey
1
-
0
26
Gruppspel
U9
Grupp A
16:10
Trappan
Kolo
7
tmp
Trångsunds IF
Nordia Hockey
Trångsunds IF vs Nordia Hockey
8
-
1
28
Gruppspel
U9
Grupp B
16:40
Trappan
Kolo
7
tmp
AIK
Boo Hockey
AIK vs Boo Hockey
2
-
1
30
Gruppspel
U9
Grupp B
17:20
Trappan
Kolo
8
tmp
SDE
Brinken IF
SDE vs Brinken IF
1
-
10
32
3:e plats
U9
18:00
Trappan
Kolo
8
tmp
Täby HC Vit
Brinken IF
Täby HC Vit vs Brinken IF
12
-
6
33
U9
18:50
Trappan
Kolo
9
tmp
Haninge Kidz
Täby HC Svart
Haninge Kidz vs Täby HC Svart
0
-
5
35
U9
19:30
Trappan
Kolo
9
tmp
Hanvikens SK Vit
Hanvikens SK Röd
Hanvikens SK Vit vs Hanvikens SK Röd
3
-
4
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Vytisknout
EAGLE SPORTS
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad