Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Karl Hedin Champion´s Cup
Åker/Strängnäs HC
,
Lední hokej
Strängnäs
Strängnäs
Lední hokej
24 - 24 mar 2012
U16
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Fotogalerie
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Åker/Strängnäs Cup U12
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Hockey Youth Tournament
Strängnäs Christmas Trophy (LÄTT/MEDEL)
Simling Bil Cup 2018
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2018
Strängnäscupen U14
Strängnäs Hockey U9 Cup
Gym 1 Cup Strängnäs
Strängnäscupen U13
Simling Bil Cup 2017
Miljönavet cup
MD Drifteffekt Strängnäs Cup 2017 U12
Studenthäftet CUP 2017
HaglindByggare Cup
Teknik & System AB Cup
Hockeykarneval U14
Hockeykarneval U13
Teknik & System AB CUP
Stenproffsen Cup U12
Strängnäscupen 2016
ÅSHC Hockey Trophy AA
Haglind Byggare Cup
Möller bil Strängnäs cup 2016
Simling Bil Cup 2016
Åker/Strängnäs HC
ME Inredning och Bygg cupen
Ryggkirurgiska kliniken Cup U11
Haglind Byggare Cup
BA Trading Cup U15 AA
Möller bil Strängnäs cup 2015
EnergiEngagemang Cup
Finja Hockey Game Strängnäs (U9)
Mellandags Karneval
Åker/Strängnäs Cup
Natticupen
Strängnäscupen 2014
SträngnäsCupen U10
Cashpoint cup 2014
Haglind Byggare-cup
BA Trading CUP
Strängnäs Cupen
SträngnäsCupen U9
Natticupen
Inverness Cup 2013
Cashpoint Cup
BA Trading Cup
BILTJÄNST CUP U13
Karl Hedin Champion´s Cup
Cashpoint Cup
BA Trading CUP
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponzor
AB Karl Hedin
Utkání
Hrací den
sobota 24 března (2012)
More filters
Kategorie
U16
Skupina
A
B
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Strängnäshallen
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
24.03.2012
1
U16
A
08:00
STR
Kolo
1
tmp
Åker/Strängnäs HC
Grums IK
Åker/Strängnäs HC vs Grums IK
2
-
3
2
U16
B
09:20
STR
Kolo
1
tmp
Värmdö HC
IFK Arboga
Värmdö HC vs IFK Arboga
1
-
2
3
U16
A
10:40
STR
Kolo
1
tmp
Åker/Strängnäs HC
Falu IF
Åker/Strängnäs HC vs Falu IF
4
-
3
4
U16
B
12:00
STR
Kolo
1
tmp
Söderhamn/Ljusne
Värmdö HC
Söderhamn/Ljusne vs Värmdö HC
2
-
0
5
U16
A
13:20
STR
Kolo
1
tmp
Grums IK
Falu IF
Grums IK vs Falu IF
1
-
5
6
U16
B
14:40
STR
Kolo
1
tmp
IFK Arboga
Söderhamn/Ljusne
IFK Arboga vs Söderhamn/Ljusne
2
-
3
7
U16
16:15
STR
Kolo
2
tmp
Grums IK
Värmdö HC
Grums IK vs Värmdö HC
8
-
0
SO
8
U16
17:35
STR
Kolo
2
tmp
Åker/Strängnäs HC
IFK Arboga
Åker/Strängnäs HC vs IFK Arboga
3
-
0
SO
9
U16
18:55
STR
Kolo
2
tmp
Söderhamn/Ljusne
Falu IF
Söderhamn/Ljusne vs Falu IF
1
-
5
SO
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Vytisknout
AB Karl Hedin
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad