Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
TEAM SPORTIA CUP
Linköping HC
,
Jääkiekko
Stångebro/Linköping
Stångebro/Linköping
Jääkiekko
11 - 11 mar 2012
U10
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Otteluita
Ottelupäivä
sunnuntai 11 maaliskuuta (2012)
More filters
Luokka
U10
Ryhmä
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
Cloetta Center
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
11.3.2012
1
U10
Grupp A
08:00
CC
Omgång
0
tmp
Linköping HC Vit
Koillis-Pirkan Kiekko
Linköping HC Vit vs Koillis-Pirkan Kiekko
2
-
3
4
U10
Grupp A
08:30
CC
Omgång
0
tmp
HV71 Lag 1
Nyköpings Hockey
HV71 Lag 1 vs Nyköpings Hockey
1
-
5
7
U10
Grupp D
09:00
CC
Omgång
0
tmp
Södertälje SK
Lenhovda HC
Södertälje SK vs Lenhovda HC
1
-
0
10
U10
Grupp C
09:45
CC
Omgång
0
tmp
Västerås HC lag 2
Linköping HC Blå
Västerås HC lag 2 vs Linköping HC Blå
5
-
2
13
U10
Grupp C
10:15
CC
Omgång
0
tmp
Motala HC
HV71 Lag 3
Motala HC vs HV71 Lag 3
0
-
4
16
U10
Grupp B
10:45
CC
Omgång
0
tmp
Västerås HC lag 1
Finspång HC
Västerås HC lag 1 vs Finspång HC
1
-
0
19
U10
Grupp B
11:30
CC
Omgång
0
tmp
Linköping HC Röd
Västerås HC lag 1
Linköping HC Röd vs Västerås HC lag 1
1
-
2
23
U10
Grupp B
12:30
CC
Omgång
0
tmp
Finspång HC
HV71 Lag 2
Finspång HC vs HV71 Lag 2
0
-
0
25
U10
13:30
CC
Omgång
0
tmp
Motala HC
Lenhovda HC
Motala HC vs Lenhovda HC
2
-
1
28
U10
14:00
CC
Omgång
0
tmp
Västerås HC lag 2
Södertälje SK
Västerås HC lag 2 vs Södertälje SK
0
-
5
31
U10
14:30
CC
Omgång
0
tmp
HV71 Lag 3
Linköping HC Svart
HV71 Lag 3 vs Linköping HC Svart
0
-
4
34
U10
15:15
CC
Omgång
0
tmp
Linköping HC Röd
Västerås HC lag 2
Linköping HC Röd vs Västerås HC lag 2
7
-
4
37
U10
16:00
CC
Omgång
0
tmp
Nyköpings Hockey
Södertälje SK
Nyköpings Hockey vs Södertälje SK
1
-
0
39
U10
17:00
CC
Omgång
0
tmp
Koillis-Pirkan Kiekko
Linköping HC Svart
Koillis-Pirkan Kiekko vs Linköping HC Svart
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad