Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
TEAM SPORTIA CUP
Linköping HC
,
Ishockey
Stångebro/Linköping
Stångebro/Linköping
Ishockey
11 - 11 mar 2012
U10
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe
Kampdag
søndag 11 marts (2012)
More filters
Klasse
U10
Gruppe
Grupp A
Grupp B
Grupp C
Grupp D
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Cloetta Center
Stångebrohallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
11-03-2012
3
U10
Grupp B
08:00
T
Omgång
0
tmp
Linköping HC Röd
Finspång HC
Linköping HC Röd vs Finspång HC
0
-
0
6
U10
Grupp B
08:30
T
Omgång
0
tmp
HV71 Lag 2
Västerås HC lag 1
HV71 Lag 2 vs Västerås HC lag 1
1
-
1
8
U10
Grupp D
09:00
T
Omgång
0
tmp
Linköping HC Svart
Sollentuna HC
Linköping HC Svart vs Sollentuna HC
3
-
0
12
U10
Grupp D
09:45
T
Omgång
0
tmp
Sollentuna HC
Södertälje SK
Sollentuna HC vs Södertälje SK
0
-
1
15
U10
Grupp D
10:15
T
Omgång
0
tmp
Lenhovda HC
Linköping HC Svart
Lenhovda HC vs Linköping HC Svart
1
-
4
17
U10
Grupp A
10:45
T
Omgång
0
tmp
Linköping HC Vit
HV71 Lag 1
Linköping HC Vit vs HV71 Lag 1
4
-
0
21
U10
Grupp C
11:30
T
Omgång
0
tmp
Linköping HC Blå
HV71 Lag 3
Linköping HC Blå vs HV71 Lag 3
1
-
1
24
U10
Grupp C
12:30
T
Omgång
0
tmp
Motala HC
Västerås HC lag 2
Motala HC vs Västerås HC lag 2
2
-
4
27
U10
13:30
T
Omgång
0
tmp
HV71 Lag 1
Linköping HC Blå
HV71 Lag 1 vs Linköping HC Blå
1
-
2
30
U10
14:00
T
Omgång
0
tmp
HV71 Lag 2
Sollentuna HC
HV71 Lag 2 vs Sollentuna HC
3
-
1
33
U10
14:45
T
Omgång
0
tmp
Finspång HC
Lenhovda HC
Finspång HC vs Lenhovda HC
3
-
2
36
U10
15:30
T
Omgång
0
tmp
Linköping HC Vit
Motala HC
Linköping HC Vit vs Motala HC
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad