Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Flickcupen 2020
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Jääkiekko
27 - 28 mar 2020
Flickor A & Flickor B
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Otteluita
Ottelupäivä
perjantai 27 maaliskuuta (2020)
lauantai 28 maaliskuuta (2020)
More filters
Luokka
Flickor A
Flickor B
Ryhmä
Grupp 1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 2
Ottelumuoto
Ryhmä peli
Playoffit
Kenttä
A-Hall
B-Hall
B-Hall Närmast Holken
B-Hall Närmst klockan
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
28.3.2020
2
Flickor B
Grupp 2
09:00
Omgång
0
tmp
Guldsmedshytte SK
BIK Karlskoga Vit
Guldsmedshytte SK vs BIK Karlskoga Vit
0
-
0
3
Flickor B
Grupp 1
09:30
Omgång
0
tmp
Ekerö IK/Skå IK Blå
Almtuna
Ekerö IK/Skå IK Blå vs Almtuna
0
-
0
6
Flickor B
Grupp 2
10:00
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Arvika/Charlottenberg
Hanhals Kings vs Arvika/Charlottenberg
0
-
0
7
Flickor B
Grupp 1
10:30
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Almtuna
Örebro Hockey Ungdom vs Almtuna
0
-
0
9
Flickor B
Grupp 1
11:00
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Blå
Mora IK
BIK Karlskoga Blå vs Mora IK
0
-
0
12
Flickor B
Grupp 2
12:00
Omgång
0
tmp
Enköpings SK
Arvika/Charlottenberg
Enköpings SK vs Arvika/Charlottenberg
0
-
0
14
Flickor B
Grupp 2
12:30
Omgång
0
tmp
Guldsmedshytte SK
Hanhals Kings
Guldsmedshytte SK vs Hanhals Kings
0
-
0
16
Flickor B
Grupp 2
13:00
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Vit
Ekerö IK/Skå IK Vit
BIK Karlskoga Vit vs Ekerö IK/Skå IK Vit
0
-
0
17
Flickor B
Grupp 1
13:30
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom
Ekerö IK/Skå IK Blå
Örebro Hockey Ungdom vs Ekerö IK/Skå IK Blå
0
-
0
20
Flickor B
Grupp 2
14:00
Omgång
0
tmp
BIK Karlskoga Vit
Arvika/Charlottenberg
BIK Karlskoga Vit vs Arvika/Charlottenberg
0
-
0
21
Flickor B
Grupp 1
15:00
Omgång
0
tmp
Almtuna
Mora IK
Almtuna vs Mora IK
0
-
0
24
Flickor B
Grupp 2
15:30
Omgång
0
tmp
Enköpings SK
BIK Karlskoga Vit
Enköpings SK vs BIK Karlskoga Vit
0
-
0
26
Flickor B
Grupp 2
16:00
Omgång
0
tmp
Arvika/Charlottenberg
Guldsmedshytte SK
Arvika/Charlottenberg vs Guldsmedshytte SK
0
-
0
27
Flickor B
Grupp 1
16:30
Omgång
0
tmp
Mora IK
Ekerö IK/Skå IK Blå
Mora IK vs Ekerö IK/Skå IK Blå
0
-
0
29
Flickor B
Grupp 1
17:00
Omgång
0
tmp
Göta Traneberg IK
Almtuna
Göta Traneberg IK vs Almtuna
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Tulosta
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad