Cuponline använder cookies
Läs mer
Höstallians Bromma/Spånga
FK Bromma/Spånga IS FK
,
Fotboll
Västerort och Bromma
Västerort och Bromma
Fotboll
11 - 20 okt 2013
F8, F9, F10, P8, P9, P10
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Höstallians Bromma/Spånga
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher
Matchdag
lördag 12 oktober (2013)
söndag 13 oktober (2013)
fredag 18 oktober (2013)
lördag 19 oktober (2013)
söndag 20 oktober (2013)
More filters
Klass
Bromma5an F8
Bromma5an P8
Bromma7an F10
Bromma7an P10
Intersportcup F9
Intersportcup P9
Grupp
F10 Gr1
F10 Gr2
F10 Gr3
F8 lördag 19/10 Gr1
F8 lördag Gr1
F8 lördag Gr2
F8 söndag Gr1
F8 söndag Gr2
F9 Gr1
F9 Gr2
F9 Gr3
F9 Gr4
P10 Gr1
P10 Gr2
P10 Gr3
P8 lördag 19/10 Gr1
P8 Lördag 19/10 Gr2
P8 lördag Gr1
P8 lördag Gr2
P8 söndag Gr1
P8 söndag Gr2
P9 Gr1
P9 Gr10
P9 Gr2
P9 Gr3
P9 Gr4
P9 Gr5
P9 Gr6
P9 Gr7
P9 Gr8
P9 Gr9
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Hässelby Gårds BP Plan 1
Hässelby Gårds BP Plan 2
Spånga 7-manna fotbollshallen
Spånga 7-manna ute Plan1
Spånga 7-manna ute Plan2
Spånga fotbollshallen 51
Spånga fotbollshallen 52
Spånga fotbollshallen 53
Ängby Södra BP Plan 1
Ängby Södra BP Plan 2
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-10-20
219
B 8-dels 1
Intersportcup P9
08:00
SPÅ5
Omgång
4
tmp
Aspudden Tellus Gul
Spånga IS Lag 5
Aspudden Tellus Gul vs Spånga IS Lag 5
2
-
1
SO
224
B 8-dels 4
Intersportcup P9
08:40
SPÅ5
Omgång
4
tmp
Vasalunds IF
Aspudden Tellus Blå
Vasalunds IF vs Aspudden Tellus Blå
3
-
1
231
A 8-dels 3
Intersportcup P9
09:20
SPÅ5
Omgång
4
tmp
Kallhälls Vit
Sollentuna Sportfält lag2
Kallhälls Vit vs Sollentuna Sportfält lag2
2
-
1
236
A 8-dels 8
Intersportcup P9
10:00
SPÅ5
Omgång
4
tmp
Vendelsö Ik P04 Grön
Tyresö FF P04 Centrum
Vendelsö Ik P04 Grön vs Tyresö FF P04 Centrum
5
-
0
251
C Final
Intersportcup P9
12:00
SPÅ5
Omgång
6
tmp
Brottby SK
Sollentuna FK Kärrdal Vit
Brottby SK vs Sollentuna FK Kärrdal Vit
5
-
1
266
B Final
Intersportcup P9
14:40
SPÅ5
Omgång
7
tmp
IFK Lidingö P04 18+19
Älvsjö AIK
IFK Lidingö P04 18+19 vs Älvsjö AIK
3
-
5
271
A Final
Intersportcup P9
15:20
SPÅ5
Omgång
7
tmp
BeleBarkarby FF Blå
Tyresö FF P04 Strand Gul
BeleBarkarby FF Blå vs Tyresö FF P04 Strand Gul
2
-
3
276
B Final
Intersportcup F9
16:00
SPÅ5
Omgång
6
tmp
Tullinge TP
Västerhaninge IF Vit
Tullinge TP vs Västerhaninge IF Vit
3
-
0
285
A Final
Intersportcup F9
18:00
SPÅ5
Omgång
6
tmp
IF Brommapojkarna F04-1
Segeltorps IF
IF Brommapojkarna F04-1 vs Segeltorps IF
1
-
2
286
A Final
Bromma7an F10
18:40
SPÅ5
Omgång
6
tmp
IFK Viksjö F03
Ängby IF Stars
IFK Viksjö F03 vs Ängby IF Stars
2
-
1
287
A Final
Bromma7an P10
19:20
SPÅ5
Omgång
6
tmp
Ulriksdals SK
AIK2
Ulriksdals SK vs AIK2
3
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad