Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Trekunga Cup
Kungälv Hockey
,
Hokejs
Kungälv
Kungälv
Hokejs
5 - 7 apr 2013
U 13
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Trekunga Cupen U12
Lilla Trekunga Cup U11
Lilla Trekungacupen
Trekungacupen U13
Trekungacupen
Lilla Trekunga Cup U10
Trekungacupen U12
Trekungacupen U11
Trekungacupen U-10
Trekunga Cupen
Trekunga cupen
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen
Trekunga Septembercup U11
Trekungacupen 2019
Trekunga Septembercup U10
Lilla Trekungacupen U12 2018
Trekungacupen U13 2018
Trekunga Septembercup U-11
Trekunga Septembercup
Trekungacupen 2017
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U11
Lilla Trekunga Septembercup 2016 U10
Trekunga J18 Juniorcup 2016
Lilla Trekunga Cup 2016
Trekunga Cup 2016
Lilla Trekunga Septembercup 2015
Trekunga Septembercup U-10
Lilla Trekunga Cup 2015
Trekungacupen 2015
Trekunga Septembercup U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Lilla Trekungacup 2014
Trekunga Cupen 2014
Trekunga September Cup 2013 U11
Trekunga Septembercup U10
TreKunga Junior Cup
Enervit Cup
Trekunga Cup
Trekungacupen 2012
West Coast Tournament
Kungälv minicup
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Sponsors
TEAM SPORTIA, Kungälv
Spēles
Spēles diena
пятница 5 апреля (2013)
суббота 6 апреля (2013)
воскресенье 7 апреля (2013)
More filters
Vecuma grupa
U13
Apakšgrupa
A
B
Spēles veids
Apakšgrupas spēle
Izslēgšanas spēles
Arēna
Oasen sim- och ishall, Kungälv
#
Aika
Kenttä
Kotijoukkue
Vierasjoukkue
Tulos
07.04.2013
23
U13
08:00
Oasen
Kierros
0
tmp
Nybro Vikings
IK Pantern
Nybro Vikings vs IK Pantern
2
-
3
24
U13
09:05
Oasen
Kierros
0
tmp
Sunne IK
Bäcken HC
Sunne IK vs Bäcken HC
1
-
3
25
Semifinal
U13
10:10
Oasen
Kierros
0
tmp
Storhamar Dragons
HC Dalen
Storhamar Dragons vs HC Dalen
3
-
1
26
Semifinal
U13
11:15
Oasen
Kierros
0
tmp
Manglerud Star
Stavanger Hockey
Manglerud Star vs Stavanger Hockey
6
-
1
27
Match om 5:e Plats
U13
12:20
Oasen
Kierros
0
tmp
Kungälv Hockey
Stjernen Hockey
Kungälv Hockey vs Stjernen Hockey
2
-
1
28
Match om 9:e Plats
U13
13:25
Oasen
Kierros
0
tmp
Nybro Vikings
Sunne IK
Nybro Vikings vs Sunne IK
2
-
0
29
Match Om 7:e Plats
U13
14:30
Oasen
Kierros
0
tmp
IK Pantern
Bäcken HC
IK Pantern vs Bäcken HC
1
-
2
30
Match Om 3:e Pris
U13
15:35
Oasen
Kierros
0
tmp
HC Dalen
Stavanger Hockey
HC Dalen vs Stavanger Hockey
0
-
4
31
FINAL
U13
16:40
Oasen
Kierros
0
tmp
Storhamar Dragons
Manglerud Star
Storhamar Dragons vs Manglerud Star
0
-
1
SO
Ottelu käynnissä
Ottelua ei aloitettu
Ottelu päättynyt
Drukāt
TEAM SPORTIA, Kungälv
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad