Cuponline använder cookies
Läs mer
Reebok Folke Filbyter Cup
Linköping HC
,
Ishockey
Linköping
Linköping
Ishockey
25 - 27 okt 2013
U15
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Folke Filbyter Cup 2024
*Stångebro Cup 2024*
* Kallerstad Cup 2024 - en ytterzonscup!! *
Folke Filbyter Cup 2023
Stångebro Cup 2023
Kallerstad Cup 2023
*Folke Filbyter Cup 2022*
Stångebro Cup 2022
Kallerstad Cup 2022
Folke Filbyter Cup 2021
Stångebro Cup
Kallerstad Cup 2021
Folke Filbyter Cup 2020
Stångebro cup 2020
Kallerstad Cup 2020 - Elektrikern AB i Linköping
Folke Filbyter Cup 2019
Estelle Cup
LHC DamJunior Ishockey Cup by Scandic
Stångebro cup 2019
MaintMaster Kallerstad Cup 2019
CCM Folke Filbyter Cup
Välkommen till Stångebro Cup 2018
CCM Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup 2017
CCM Folke Filbyter Cup 2016
Stångebro cup 2016
Kallerstads Cup
Estelle Cup Lucia 2015
CCM Folke Filbyter Cup 2015
Stångebro Cup 2015
Team Sportia Cup
Reebok Folke Filbyter Cup 2014
Stångebro cup 2014
Team Sportia Cup 2014
Reebok Folke Filbyter Cup
Stångebro Cup
Team Sportia Cup 2013 U10
Folke Filbyter Cup (FFC)
Stångebro Cup
TEAM SPORTIA CUP
Folke Filbyter Cup 2011
Alltransport cup
Team Sportia Cup 2011
Folke Filbyter Cup 2010
Alltransport Cup 2010
Team Sportia Cup 2010
Folke Filbyter Cup 2009
Stångebro Cup 2009
Folke Filbyter Cup 2008
Folke Filbyter Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 25 oktober (2013)
lördag 26 oktober (2013)
söndag 27 oktober (2013)
More filters
Klass
U15
Grupp
A
B
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Cloetta Center
Stångebro Hallen
Träningshallen
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-10-27
31
B SEMI 1
U15
08:00
CC
Omgång
0
tmp
AIK
Forshaga
AIK vs Forshaga
1
-
3
32
B SEMI 2
U15
08:15
SH
Omgång
0
tmp
Linköping HC
HV71
Linköping HC vs HV71
1
-
4
33
C SEMI 1
U15
09:30
CC
Omgång
0
tmp
Lörenskog
SK Iron
Lörenskog vs SK Iron
1
-
2
34
C SEMI 2
U15
09:45
SH
Omgång
0
tmp
Huddinge
Södertälje SK
Huddinge vs Södertälje SK
4
-
0
35
A SEMI 1
U15
11:00
CC
Omgång
0
tmp
Färjestad BK
SDE
Färjestad BK vs SDE
1
-
0
36
A SEMI 2
U15
11:15
SH
Omgång
0
tmp
Rögle
Djurgården
Rögle vs Djurgården
3
-
0
37
5-6 PLATS
U15
12:30
CC
Omgång
0
tmp
Forshaga
HV71
Forshaga vs HV71
4
-
3
38
7-8 PLATS
U15
12:45
SH
Omgång
0
tmp
AIK
Linköping HC
AIK vs Linköping HC
2
-
3
39
11-12 PLATS
U15
13:00
TH
Omgång
0
tmp
Lörenskog
Södertälje SK
Lörenskog vs Södertälje SK
4
-
1
40
Match 3-PRIS
U15
14:00
CC
Omgång
0
tmp
SDE
Djurgården
SDE vs Djurgården
3
-
2
41
9-10 PLATS
U15
14:15
SH
Omgång
0
tmp
SK Iron
Huddinge
SK Iron vs Huddinge
0
-
1
SO
42
FINAL
U15
15:30
CC
Omgång
0
tmp
Färjestad BK
Rögle
Färjestad BK vs Rögle
3
-
4
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad