2016-04-24
|
0
SIJ1
|
F 06
|
09:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa 06 oranssi
|
LNM Tytöt
|
SB Vaasa 06 oranssi
vs
LNM Tytöt
4
-
3
|
|
0
SIJ2
|
F 06
|
09:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
HaHe P06
|
Merikoski SBT Apassit vihreä 06
|
HaHe P06
vs
Merikoski SBT Apassit vihreä 06
5
-
0
|
|
0
Puolivälierä1
|
F 06
|
10:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Apassit sininen 06
|
KeLy 06 valkoinen
|
Merikoski SBT Apassit sininen 06
vs
KeLy 06 valkoinen
1
-
3
|
|
0
B4-D3, Kenttä 2
|
G 08-09
|
10:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OLS G-Leopardit Keltainen
|
MKSBT Mustajalat G0809
|
OLS G-Leopardit Keltainen
vs
MKSBT Mustajalat G0809
1
-
10
|
|
21
AVE 1 KENTTÄ 1
|
F 07
|
10:00
|
Nallisport
Omgång
2
tmp
|
OLS 07 Tiikerit keltainen
|
OLS 07 Leopardit
|
OLS 07 Tiikerit keltainen
vs
OLS 07 Leopardit
0
-
5
|
|
22
AVE 2 KENTTÄ 2
|
F 07
|
10:00
|
Nallisport
Omgång
2
tmp
|
Kellon Lyönti 07 valkoinen
|
Kempeleen Kiri salibandy 07
|
Kellon Lyönti 07 valkoinen
vs
Kempeleen Kiri salibandy 07
6
-
0
|
|
0
C4-A3, Kenttä 1
|
G 08-09
|
10:25
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
MKSBT Irokeesit 0809 Sininen
|
OFBC Valkoinen
|
MKSBT Irokeesit 0809 Sininen
vs
OFBC Valkoinen
0
-
5
|
|
0
D4-B3, Kenttä 1
|
G 08-09
|
10:25
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
SBT Suola G1
|
SBT Suola G2
|
SBT Suola G1
vs
SBT Suola G2
5
-
10
|
|
0
Puolivälierä2
|
F 06
|
10:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
OLS Karhut sininen 06-07
|
KeLy 06
|
OLS Karhut sininen 06-07
vs
KeLy 06
3
-
0
|
|
0
A4-C3, Kenttä 2
|
G 08-09
|
10:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
MKSBT Apassit G0809 Keltaiset
|
MKSBT Apassit G0809 Siniset
|
MKSBT Apassit G0809 Keltaiset
vs
MKSBT Apassit G0809 Siniset
5
-
1
|
|
23
BVE 1 KENTTÄ 1
|
F 07
|
10:45
|
Nallisport
Omgång
2
tmp
|
Oulun Floorball Club F2 07 vihreä
|
Kellon Lyönti 07 sininen
|
Oulun Floorball Club F2 07 vihreä
vs
Kellon Lyönti 07 sininen
3
-
0
|
|
24
BVE 2 KENTTÄ 2
|
F 07
|
10:45
|
Nallisport
Omgång
2
tmp
|
Laivakankaan Futis Klubi 07
|
Oulun Kärpät F2
|
Laivakankaan Futis Klubi 07
vs
Oulun Kärpät F2
3
-
0
|
|
0
Puolivälierä3
|
F 06
|
11:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Irokeesit 06
|
OLS F-Tiikerit
|
Merikoski SBT Irokeesit 06
vs
OLS F-Tiikerit
1
-
2
|
|
0
Ottelu E, 1 Kenttä
|
G 08-09
|
11:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OFBC Valkoinen
|
MKSBT Mustajalat G0809
|
OFBC Valkoinen
vs
MKSBT Mustajalat G0809
2
-
5
|
|
0
Ottelu G, Kenttä 2
|
G 08-09
|
11:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
MKSBT Irokeesit 0809 Sininen
|
OLS G-Leopardit Keltainen
|
MKSBT Irokeesit 0809 Sininen
vs
OLS G-Leopardit Keltainen
3
-
7
|
|
0
Ottelu F, Kenttä 1
|
G 08-09
|
11:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
SBT Suola G2
|
MKSBT Apassit G0809 Keltaiset
|
SBT Suola G2
vs
MKSBT Apassit G0809 Keltaiset
11
-
1
|
|
0
Ottelu H, Kenttä 2
|
G 08-09
|
11:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
SBT Suola G1
|
MKSBT Apassit G0809 Siniset
|
SBT Suola G1
vs
MKSBT Apassit G0809 Siniset
12
-
3
|
|
0
Puolivälierä4
|
F 06
|
11:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Mustajalat 06
|
OFBC F06 vihreät
|
Merikoski SBT Mustajalat 06
vs
OFBC F06 vihreät
3
-
0
|
|
25
S0 9-10 Kenttä 1
|
F 07
|
11:30
|
Nallisport
Omgång
2
tmp
|
Merikoski SBT Navajot 07
|
Oulun Floorball Club 06-07 valkoinen
|
Merikoski SBT Navajot 07
vs
Oulun Floorball Club 06-07 valkoinen
6
-
7
SO
|
|
0
Välierä 1
|
F 06
|
12:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
KeLy 06 valkoinen
|
OLS Karhut sininen 06-07
|
KeLy 06 valkoinen
vs
OLS Karhut sininen 06-07
2
-
4
|
|
0
Välierä 2
|
F 06
|
12:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
OLS F-Tiikerit
|
Merikoski SBT Mustajalat 06
|
OLS F-Tiikerit
vs
Merikoski SBT Mustajalat 06
1
-
2
|
|
0
G voittaja - H voittaja, kenttä 1
|
G 08-09
|
12:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OLS G-Leopardit Keltainen
|
SBT Suola G1
|
OLS G-Leopardit Keltainen
vs
SBT Suola G1
5
-
6
|
|
0
G häviäjä - H häviäjä, kenttä 2
|
G 08-09
|
12:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
MKSBT Irokeesit 0809 Sininen
|
MKSBT Apassit G0809 Siniset
|
MKSBT Irokeesit 0809 Sininen
vs
MKSBT Apassit G0809 Siniset
4
-
3
|
|
0
E voittaja - F voittaja, kenttä 1
|
G 08-09
|
13:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
MKSBT Mustajalat G0809
|
SBT Suola G2
|
MKSBT Mustajalat G0809
vs
SBT Suola G2
2
-
3
|
|
0
E häviäjä - F häviäjä, kenttä 2
|
G 08-09
|
13:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OFBC Valkoinen
|
MKSBT Apassit G0809 Keltaiset
|
OFBC Valkoinen
vs
MKSBT Apassit G0809 Keltaiset
5
-
4
|
|
0
Sijat 13-14
|
F 06
|
13:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
OLS Karhut keltainen
|
OLS F-Hyeenat keltainen
|
OLS Karhut keltainen
vs
OLS F-Hyeenat keltainen
8
-
1
|
|
26
A Pronssi Kenttä1(sijat 3-4)
|
F 07
|
13:00
|
Nallisport
Omgång
3
tmp
|
OLS 07 Tiikerit keltainen
|
Kempeleen Kiri salibandy 07
|
OLS 07 Tiikerit keltainen
vs
Kempeleen Kiri salibandy 07
4
-
3
|
|
27
B Pronssi Kenttä 2(sijat 7-8)
|
F 07
|
13:00
|
Nallisport
Omgång
3
tmp
|
Kellon Lyönti 07 sininen
|
Oulun Kärpät F2
|
Kellon Lyönti 07 sininen
vs
Oulun Kärpät F2
1
-
3
|
|
0
Sijat 11-12
|
F 06
|
13:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
LNM Tytöt
|
Merikoski SBT Apassit vihreä 06
|
LNM Tytöt
vs
Merikoski SBT Apassit vihreä 06
1
-
2
|
|
0
C2-A1, kenttä 1
|
G 08-09
|
13:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
HaHe G-junnut
|
OLS G-Karhut keltainen
|
HaHe G-junnut
vs
OLS G-Karhut keltainen
4
-
2
|
|
0
B2-D1, kenttä 2
|
G 08-09
|
13:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
Oulun Kärpät G-08
|
OFBC G08 Vihreät
|
Oulun Kärpät G-08
vs
OFBC G08 Vihreät
1
-
4
|
|
0
D2-B1, Kenttä 1
|
G 08-09
|
14:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
Papas Pojat 08
|
MKSBT Irokeesit 0809 Keltainen
|
Papas Pojat 08
vs
MKSBT Irokeesit 0809 Keltainen
2
-
5
|
|
0
A2-C1, kenttä 2
|
G 08-09
|
14:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
KeLy G
|
OLS G-gepardit
|
KeLy G
vs
OLS G-gepardit
0
-
2
|
|
0
Sijat 9-10
|
F 06
|
14:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
SB Vaasa 06 oranssi
|
HaHe P06
|
SB Vaasa 06 oranssi
vs
HaHe P06
4
-
1
|
|
28
A Finaali Kenttä1(sijat 1-2)
|
F 07
|
14:00
|
Nallisport
Omgång
3
tmp
|
OLS 07 Leopardit
|
Kellon Lyönti 07 valkoinen
|
OLS 07 Leopardit
vs
Kellon Lyönti 07 valkoinen
3
-
1
|
|
29
B Finaali Kenttä2(sijat 5-6)
|
F 07
|
14:00
|
Nallisport
Omgång
3
tmp
|
Oulun Floorball Club F2 07 vihreä
|
Laivakankaan Futis Klubi 07
|
Oulun Floorball Club F2 07 vihreä
vs
Laivakankaan Futis Klubi 07
7
-
5
|
|
0
Sijat 7-8
|
F 06
|
14:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
KeLy 06
|
OFBC F06 vihreät
|
KeLy 06
vs
OFBC F06 vihreät
4
-
2
|
|
0
Ottelu I, kenttä 1
|
G 08-09
|
14:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
HaHe G-junnut
|
OFBC G08 Vihreät
|
HaHe G-junnut
vs
OFBC G08 Vihreät
2
-
3
|
|
0
Ottelu K, kenttä 2
|
G 08-09
|
14:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OLS G-Karhut keltainen
|
Oulun Kärpät G-08
|
OLS G-Karhut keltainen
vs
Oulun Kärpät G-08
3
-
2
|
|
0
Ottelu J, kenttä 1
|
G 08-09
|
15:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
MKSBT Irokeesit 0809 Keltainen
|
OLS G-gepardit
|
MKSBT Irokeesit 0809 Keltainen
vs
OLS G-gepardit
5
-
4
|
|
0
Ottelu L, kenttä 2
|
G 08-09
|
15:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
Papas Pojat 08
|
KeLy G
|
Papas Pojat 08
vs
KeLy G
4
-
0
|
|
0
Sijat 5-6
|
F 06
|
15:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
Merikoski SBT Apassit sininen 06
|
Merikoski SBT Irokeesit 06
|
Merikoski SBT Apassit sininen 06
vs
Merikoski SBT Irokeesit 06
1
-
2
|
|
0
Sijat 3-4
|
F 06
|
15:30
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
KeLy 06 valkoinen
|
OLS F-Tiikerit
|
KeLy 06 valkoinen
vs
OLS F-Tiikerit
2
-
1
|
|
0
Finaali
|
F 06
|
16:00
|
Värttö
Omgång
0
tmp
|
OLS Karhut sininen 06-07
|
Merikoski SBT Mustajalat 06
|
OLS Karhut sininen 06-07
vs
Merikoski SBT Mustajalat 06
3
-
5
|
|
0
K voittaja - L voittaja, kenttä 1
|
G 08-09
|
16:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OLS G-Karhut keltainen
|
Papas Pojat 08
|
OLS G-Karhut keltainen
vs
Papas Pojat 08
2
-
6
|
|
0
K häviäjä - L häviäjä, kenttä 2
|
G 08-09
|
16:00
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
Oulun Kärpät G-08
|
KeLy G
|
Oulun Kärpät G-08
vs
KeLy G
3
-
0
|
|
0
I voittaja - J voittaja, kenttä 1
|
G 08-09
|
16:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
OFBC G08 Vihreät
|
MKSBT Irokeesit 0809 Keltainen
|
OFBC G08 Vihreät
vs
MKSBT Irokeesit 0809 Keltainen
2
-
4
|
|
0
I häviäjä - J häviäjä, kenttä 2
|
G 08-09
|
16:30
|
Kastelli
Omgång
0
tmp
|
HaHe G-junnut
|
OLS G-gepardit
|
HaHe G-junnut
vs
OLS G-gepardit
2
-
1
|
|