Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Anton Lander Cup 2019
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
29 - 31 Mars 2019
U 11 / Pojkar & flickor födda 2008
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup
Anton Lander Cup
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Kampe for
Leangen Eagles
,
A
Kampdag
fredag 29 marts (2019)
lørdag 30 marts (2019)
søndag 31 marts (2019)
More filters
Klasse
A
Gruppe
Anton Lander
Kamptype
Gruppespil
Slutspil
Hal
Lillstrimmahallen
NHK-Arena
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
29-03-2019
4
A
Anton Lander
15:15
A
tmp
Leangen Eagles
Timrå IK
Leangen Eagles vs Timrå IK
0
-
3
7
A
Anton Lander
19:45
B
tmp
Skellefteå AIK Svart
Leangen Eagles
Skellefteå AIK Svart vs Leangen Eagles
11
-
2
30-03-2019
11
A
Anton Lander
11:00
B
tmp
Leangen Eagles
Leksands IF
Leangen Eagles vs Leksands IF
0
-
3
14
A
Anton Lander
14:00
B
tmp
Näldens IF
Leangen Eagles
Näldens IF vs Leangen Eagles
4
-
1
17
A
Anton Lander
18:00
A
tmp
Leangen Eagles
Svedjeholmens IF
Leangen Eagles vs Svedjeholmens IF
4
-
9
31-03-2019
19
A
Anton Lander
08:30
A
tmp
Skellefteå AIK Vit
Leangen Eagles
Skellefteå AIK Vit vs Leangen Eagles
4
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad