Klas Ingessons Minnescup 2022
Soccer
2 - 3 jul 2022
U13, U10, U8
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
7/3/2022
25 B-kvart 1 P13 09:00 Round 1 tmp Tallboda IF Tallboda IF vs Järna SK Vit 3 - 0
26 B-kvart 2 P13 09:00 Round 1 tmp Skattkärrs IF Skattkärrs IF vs Hjältevad Mariannelunds IS 6 - 5
27 B-kvart 3 P13 09:00 Round 1 tmp Stigtomta IF Stigtomta IF vs Järna SK Röd 4 - 1
71 P10 Grupp P10 09:30 Round 1 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs LBK Gottfridsberg
28 B-kvart 4 P13 10:00 Round 1 tmp Katrineholms SK Katrineholms SK vs IFK Motala 2 - 3
29 A-kvart 1 P13 10:00 Round 1 tmp AFC Järfälla AFC Järfälla vs BK Ljungsbro 1 - 0
30 A-kvart 2 P13 10:00 Round 1 tmp IFK Värnamo IFK Värnamo vs Stångebro United 1 - 3
97 PF6 Grupp PF6 10:15 Round 1 tmp Ödeshögs IK 1 Ödeshögs IK 1 vs Mjölby AI
72 P10 Grupp P10 10:20 Round 1 tmp Karle IF Karle IF vs Vadstena GIF
103 PF6 Grupp PF6 10:30 Round 1 tmp Skeninge IK 1 Skeninge IK 1 vs Ödeshögs IK 3
98 PF6 Grupp PF6 10:45 Round 2 tmp Skeninge IK 2 Skeninge IK 2 vs Mjölby AI
31 A-kvart 3 P13 11:00 Round 1 tmp Waggeryds IK Waggeryds IK vs Anderstorps IF 1 - 3
32 A-kvart 4 P13 11:00 Round 1 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Malmslätts AIK 4 - 0
104 PF6 Grupp PF6 11:00 Round 2 tmp Skeninge IK 1 Skeninge IK 1 vs Ödeshögs IK 2
73 P10 Grupp P10 11:10 Round 1 tmp LBK Gottfridsberg LBK Gottfridsberg vs IK Östria Lambohov
99 PF6 Grupp PF6 11:15 Round 3 tmp Ödeshögs IK 1 Ödeshögs IK 1 vs Skeninge IK 2
105 PF6 Grupp PF6 11:30 Round 3 tmp Ödeshögs IK 2 Ödeshögs IK 2 vs Ödeshögs IK 3
74 P10 Grupp P10 12:00 Round 1 tmp Vadstena GIF Vadstena GIF vs Ödeshögs IK
100 PF6 Grupp PF6 12:15 Round 1 tmp Mjölby AI Mjölby AI vs Ödeshögs IK 3
101 PF6 Grupp PF6 12:30 Round 2 tmp Skeninge IK 1 Skeninge IK 1 vs Ödeshögs IK 1
106 PF6 Grupp PF6 12:30 Round 1 tmp Skeninge IK 2 Skeninge IK 2 vs Ödeshögs IK 2
33 Placeringsmatch B P13 13:00 Round 2 tmp Järna SK Vit Järna SK Vit vs Katrineholms SK 0 - 3
34 Placeringsmatch B P13 13:00 Round 2 tmp Hjältevad Mariannelunds IS Hjältevad Mariannelunds IS vs Järna SK Röd 0 - 0
35 B-semi 1 P13 13:00 Round 2 tmp Tallboda IF Tallboda IF vs IFK Motala 1 - 0
75 P10 Grupp P10 13:00 Round 1 tmp IK Östria Lambohov IK Östria Lambohov vs Karle IF
107 PF6 Grupp PF6 13:00 Round 2 tmp Mjölby AI Mjölby AI vs Skeninge IK 1
102 PF6 Grupp PF6 13:15 Round 3 tmp Skeninge IK 2 Skeninge IK 2 vs Ödeshögs IK 3
76 P10 Grupp P10 13:50 Round 1 tmp Vadstena GIF Vadstena GIF vs LBK Gottfridsberg
36 B-semi 2 P13 14:00 Round 2 tmp Skattkärrs IF Skattkärrs IF vs Stigtomta IF 1 - 0
37 Placeringsmatch A P13 14:00 Round 2 tmp BK Ljungsbro BK Ljungsbro vs Malmslätts AIK 5 - 0
38 Placeringsmatch A P13 14:00 Round 2 tmp IFK Värnamo IFK Värnamo vs Waggeryds IK 5 - 1
77 P10 Grupp P10 14:40 Round 1 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs IK Östria Lambohov
39 A-semi 1 P13 15:00 Round 2 tmp AFC Järfälla AFC Järfälla vs Ödeshögs IK 4 - 3
40 A-semi 2 P13 15:00 Round 2 tmp Stångebro United Stångebro United vs Anderstorps IF 0 - 0
41 Placeringsmatch B P13 15:00 Round 3 tmp Järna SK Vit Järna SK Vit vs Järna SK Röd 0 - 3
78 P10 Grupp P10 15:30 Round 1 tmp LBK Gottfridsberg LBK Gottfridsberg vs Karle IF
42 Placeringsmatch B P13 16:00 Round 3 tmp Katrineholms SK Katrineholms SK vs Hjältevad Mariannelunds IS 2 - 3
43 Placeringsmatch A P13 16:00 Round 3 tmp Malmslätts AIK Malmslätts AIK vs Waggeryds IK 0 - 0
44 Placeringsmatch A P13 16:00 Round 3 tmp BK Ljungsbro BK Ljungsbro vs IFK Värnamo 0 - 3
79 P10 Grupp P10 16:20 Round 1 tmp IK Östria Lambohov IK Östria Lambohov vs Vadstena GIF
45 B-slutspel plats 3-4 P13 17:00 Round 3 tmp IFK Motala IFK Motala vs Stigtomta IF 0 - 3
46 A-slutspel plats 3-4 P13 17:00 Round 3 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Anderstorps IF 1 - 2
47 B-final P13 17:00 Round 3 tmp Tallboda IF Tallboda IF vs Skattkärrs IF 3 - 4
80 P10 Grupp P10 17:10 Round 1 tmp Ödeshögs IK Ödeshögs IK vs Karle IF
48 A-final P13 18:15 Round 3 tmp AFC Järfälla AFC Järfälla vs Stångebro United 2 - 0
Game in progress
Game not started
Game played
Print
Annons