Clean Drink Inlinehockey
Inlines Hockey
30 apr 2022
Varierande
Gameday
Class
Group
Type of game
Arena

# Time Arena Home Team Guest Team Result
4/30/2022
1 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 08:00 Round 0 tmp IFK IFK vs Vänersborgs Rangers 3 - 4
2 Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 14-16 Grupp A 08:00 Round 0 tmp GUBS IK GUBS IK vs VHC Damjunior 3 - 0
3 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 08:30 Round 0 tmp Team Sauna Team Sauna vs Cobra Kai 0 - 6
4 Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 14-16 Grupp B 08:30 Round 0 tmp G-torp riders G-torp riders vs Fc Torsk 8 - 1
5 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 09:00 Round 0 tmp Vänersborgs Rangers Vänersborgs Rangers vs Stingers 5 - 7
6 Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 14-16 Grupp A 09:00 Round 0 tmp VHC Damjunior VHC Damjunior vs Benders IF 3 - 2
7 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 09:30 Round 0 tmp Team Sauna Team Sauna vs IFK 2 - 4
8 Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 14-16 Grupp B 09:30 Round 0 tmp Fc Torsk Fc Torsk vs Lödöse Maffia 6 - 10
9 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 10:00 Round 0 tmp Stingers Stingers vs Cobra Kai 6 - 2
10 Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 14-16 Grupp A 10:00 Round 0 tmp Benders IF Benders IF vs GUBS IK 3 - 3
11 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 10:30 Round 0 tmp Vänersborgs Rangers Vänersborgs Rangers vs Team Sauna 6 - 3
12 Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 14-16 Grupp B 10:30 Round 0 tmp Lödöse Maffia Lödöse Maffia vs G-torp riders 1 - 9
13 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 11:00 Round 0 tmp IFK IFK vs Stingers 2 - 6
14 Kvartsfinal Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 11:00 Round 0 tmp VHC Damjunior VHC Damjunior vs Fc Torsk 2 - 3
15 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 11:30 Round 0 tmp Cobra Kai Cobra Kai vs Vänersborgs Rangers 2 - 6
16 Kvartsfinal Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 11:30 Round 0 tmp Lödöse Maffia Lödöse Maffia vs Benders IF 3 - 6
17 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 12:00 Round 0 tmp Stingers Stingers vs Team Sauna 5 - 3
18 Semifinal Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 12:00 Round 0 tmp GUBS IK GUBS IK vs Fc Torsk 13 - 1
19 Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) Grupp 1 12:30 Round 0 tmp Cobra Kai Cobra Kai vs IFK 5 - 4
20 Semifinal Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 12:30 Round 0 tmp G-torp riders G-torp riders vs Benders IF 6 - 3
21 Final Grupp 1 11-13 år (födda 2011-2009) 13:00 Round 0 tmp Stingers Stingers vs Vänersborgs Rangers 3 - 1
22 Final Grupp 2 14-16 år (födda 2008-2006) 13:00 Round 0 tmp GUBS IK GUBS IK vs G-torp riders 6 - 5
23 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 13:30 Round 0 tmp Monkey Monkey vs Troja ultras 1 - 6
24 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 13:30 Round 0 tmp HC CK HC CK vs VHC Mix 8 - 2
25 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 14:00 Round 0 tmp Unicorns Unicorns vs Opalen Allstars 8 - 3
26 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 14:00 Round 0 tmp Belgian Blues Belgian Blues vs Oldboys 3 - 2
27 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 14:30 Round 0 tmp Gandalfs Gandalfs vs Monkey 6 - 2
28 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 14:30 Round 0 tmp Team Zamboni Team Zamboni vs HC CK 1 - 9
29 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 15:00 Round 0 tmp Troja ultras Troja ultras vs Unicorns 7 - 2
30 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 15:00 Round 0 tmp VHC Mix VHC Mix vs Belgian Blues 2 - 7
31 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 15:30 Round 0 tmp Opalen Allstars Opalen Allstars vs Gandalfs 3 - 12
32 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 15:30 Round 0 tmp Oldboys Oldboys vs Team Zamboni 6 - 2
33 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 16:00 Round 0 tmp Monkey Monkey vs Unicorns 3 - 2
34 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 16:00 Round 0 tmp HC CK HC CK vs Belgian Blues 2 - 3
35 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 16:30 Round 0 tmp Gandalfs Gandalfs vs Troja ultras 2 - 6
36 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 16:30 Round 0 tmp Team Zamboni Team Zamboni vs VHC Mix 1 - 7
37 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 17:00 Round 0 tmp Opalen Allstars Opalen Allstars vs Monkey 6 - 12
38 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 17:00 Round 0 tmp Oldboys Oldboys vs HC CK 1 - 4
39 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 17:30 Round 0 tmp Unicorns Unicorns vs Gandalfs 7 - 10
40 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 17:30 Round 0 tmp Belgian Blues Belgian Blues vs Team Zamboni 15 - 3
41 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp A 18:00 Round 0 tmp Troja ultras Troja ultras vs Opalen Allstars 8 - 1
42 Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 17-20 + Grupp B 18:00 Round 0 tmp VHC Mix VHC Mix vs Oldboys 6 - 5
43 Final Grupp 3 17-20+ år (födda 2005 och äldre) 18:30 Round 0 tmp Troja ultras Troja ultras vs Belgian Blues 4 - 3
Game in progress
Game not started
Game played
Print
Annons