Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Tommy Sjödin Cup U-11
Valbo HC
,
Lední hokej
Gävle
Gävle
Lední hokej
10 sep 2011
U11
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Nicklas Bäckström Cup U12 2024
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström cup U10
Nicklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström cup U12
Nicklas Bäckström cup U13
Nicklas Bäckström cup U14
Nicklas Bäckström cup U16
Nicklas Bäckström cup U15
Niklas Bäckström cup U13
Niklas Bäckström cup U10
Niklas Bäckström cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Niklas Bäckström Cup U14
Niklas Bäckström cup U16
Niklas Bäckström cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U15
Eling Bygg Cup U16
Nicklas Bäckström Cup U10
Nicklas Bäckström Cup U11
Nicklas Bäckström Cup U12
Nicklas Bäckström Cup U13
Nicklas Bäckström Cup U14
Nicklas Bäckström Cup U15
Nicklas Bäckström Cup U16
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-10
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-11
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-12
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-13
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-14
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-15
Nicklas Bäckström Cup 2016 för U-16
Sjödin Cup 2015 för U-10 (-06)
Sjödin Cup 2015 för U-11 (-05)
Sjödin Cup 2015 för U-12 (-04)
Sjödin Cup 2015 för U-13 (-03)
Sjödin Cup 2015 för U-14 (-02)
Sjödin Cup 2015 för U-15 (-01)
Sjödin Cup 2015 för U-16 (-00)
Intersport Cup
Intersport Cup
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-10 (-05)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-11 (-04)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-12 (-03)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-13 (-02)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-14 (-01)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-15 (-00)
Tommy Sjödin Cup 2014 för U-16 (-99)
Tommy Sjödin Cup
Tommy Sjödin Cup U-10 (-04)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-10 (-03)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-11 (-02)
Tommy Sjödin Cup U-12 (-01)
Tommy Sjödin Cup U-15 (-98)
Tommy Sjödin Cup U-14 (-99)
Tommy Sjödin Cup U-13 (-00)
Tommy Sjödin Cup U-16 (-97)
Tommy Sjödin Cup J-18 (-95)
Tommy Sjödin Cup U-14
Tommy Sjödin Cup U-10
Tommy Sjödin Cup U-11
Tommy Sjödin Cup U-12
Tommy Sjödin Cup U-13
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponzor
MP-BOLAGEN
Utkání
Hrací den
sobota 10 září (2011)
More filters
Kategorie
U11
Skupina
A
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
NickBack Arena (Niklas Bäckströms Arena)
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
10.09.2011
1
U11
A
08:30
NB Arena
Omgång
0
tmp
Brynäs IF Team 01
Valbo HC Team 01
Brynäs IF Team 01 vs Valbo HC Team 01
2
-
8
2
U11
A
09:30
NB Arena
Omgång
0
tmp
Åker/Strängnäs HC Team 01
Falu IF Team 01
Åker/Strängnäs HC Team 01 vs Falu IF Team 01
7
-
4
3
U11
A
10:40
NB Arena
Omgång
0
tmp
Trångsunds IF Team 01
Brynäs IF Team 01
Trångsunds IF Team 01 vs Brynäs IF Team 01
10
-
1
4
U11
A
11:40
NB Arena
Omgång
0
tmp
Åker/Strängnäs HC Team 01
Valbo HC Team 01
Åker/Strängnäs HC Team 01 vs Valbo HC Team 01
9
-
4
5
U11
A
12:50
NB Arena
Omgång
0
tmp
Falu IF Team 01
Trångsunds IF Team 01
Falu IF Team 01 vs Trångsunds IF Team 01
4
-
2
6
U11
A
13:50
NB Arena
Omgång
0
tmp
Brynäs IF Team 01
Åker/Strängnäs HC Team 01
Brynäs IF Team 01 vs Åker/Strängnäs HC Team 01
6
-
13
7
U11
A
15:00
NB Arena
Omgång
0
tmp
Valbo HC Team 01
Falu IF Team 01
Valbo HC Team 01 vs Falu IF Team 01
0
-
7
8
U11
A
16:00
NB Arena
Omgång
0
tmp
Trångsunds IF Team 01
Åker/Strängnäs HC Team 01
Trångsunds IF Team 01 vs Åker/Strängnäs HC Team 01
3
-
2
9
U11
A
17:10
NB Arena
Omgång
0
tmp
Brynäs IF Team 01
Falu IF Team 01
Brynäs IF Team 01 vs Falu IF Team 01
4
-
5
10
U11
A
18:10
NB Arena
Omgång
0
tmp
Valbo HC Team 01
Trångsunds IF Team 01
Valbo HC Team 01 vs Trångsunds IF Team 01
4
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Vytisknout
MATTES BRÖD
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad