Cuponline använder cookies
Läs mer
Zäta Cup 2018
Timrå IK
,
Ishockey
Timrå
Timrå
Ishockey
23 - 25 mar 2018
U 10 / Pojkar & flickor födda 2008
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Anton Lander Cup 2024 U11
Anton Lander Cup 2024 U12
Lillstrimma Cup 2024 U13
Teamsters Cup 2024 U12
Zäta Cup 2024 U10
Anton Lander Cup 2023 U12
Lillstrimma Cup 2023 U13
Zäta Cup 2023 U10
Lillstrimma Cup 2023 U13
Teamsters Cup 2023 U12
Anton Lander Cup 2022 U12
Zäta Cup 2022 U10
Lillstrimma Cup 2022 U13
Teamsters Cup 2022 U12
Lillstrimma Cup 2021 (U14)
Teamsters Cup 2021 U12
Anton Lander Cup 2021
Zäta Cup 2021
Lillstrimma Cup 2020
Anton Lander Cup 2020 - U11
Zäta Cup 2020
Lillstrimma Cup 2020
Teamsters Cup 2020
Anton Lander Cup 2019
Zäta Cup 2019
Lillstrimma Cup 2019
Teamsters Cup 2019
Zäta Cup 2018
Lillstrimma Cup 2018
Teamsters Cup 2018
Anton Lander Cup 2018
Zäta Cup 2017
Lillstrimma Cup 2017
Koneo Cup 2017
Anton Lander Cup 2017
Zäta Cup 2016
Lillstrimma Cup 2016
Koneo Cup 2016
Anton Lander Cup 2016
Zäta Cup 2015
Lillstrimma Cup 2015
Konica Minolta | Koneo Cup fd. Red Eagle Cup
Anton Lander Cup 2015
Zäta Cup 2014
Lillstrimma Cup 2014
Red Eagles Cup 2014
Anton Lander Cup 2013
Zäta Cup 2013
Lillstrimma Cup 2013
Red Eagles Cup 2013
Anton Lander Cup
Zäta Cup 2012
Lillstrimma Cup 2012
Red Eagle Cup 2012
Drömcupen 2012
Zäta Cup 2011
Lillstrimmacup 2011
Red Eagle Cup 2011
Drömcupen 2011
Zäta Cup 2010
Lillstrimma Cup 2010
Red Eagles Cup 2010
Drömcupen 2010
Zäta Cup 2009
Drömcupen
Red Eagles Cup 2009
Lillstrimma Cup 2009
Zäta Cup 2008
Red Eagle Cup 2008
Lillstrimma Cup 2008
Drömcupen 2007
Zäta Cup 2007
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Matcher för
AIK
,
A
Matchdag
fredag 23 mars (2018)
lördag 24 mars (2018)
söndag 25 mars (2018)
More filters
Klass
A
Grupp
1
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Lillstrimmahallen
NHK
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2018-03-23
3
A
1
18:30
Omgång
1
tmp
Täby HC
AIK
Täby HC vs AIK
2
-
5
2018-03-24
6
A
1
10:15
Omgång
1
tmp
AIK
Timrå IK U10
AIK vs Timrå IK U10
11
-
2
8
A
1
13:30
Omgång
1
tmp
AIK
Näldens IF U10
AIK vs Näldens IF U10
14
-
0
10
A
1
17:00
Omgång
1
tmp
Svedjeholmens IF U10
AIK
Svedjeholmens IF U10 vs AIK
1
-
7
2018-03-25
15
A
1
10:30
Omgång
1
tmp
Leksands IF U10
AIK
Leksands IF U10 vs AIK
1
-
17
18
A
14:00
Omgång
1
tmp
AIK
Svedjeholmens IF U10
AIK vs Svedjeholmens IF U10
10
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad