Cuponline uses cookies to improve the user experience
Číst více
Oxdog liiga 2018-2019
Merikoski SBT
,
Florbal
Oulu
Oulu
Florbal
6 okt 2018 - 31 maj 2019
2001-2012
Start
Info
Novinky
Propozice
Arény
Kategorie / Skupiny
Signup form
Mužstva
Utkání
Tabulky
Statistiky
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Oxdog Liiga 2021-2022
Oulu cup
Oulu Cup 2021 F1
Oxdog Liiga 2020-2021
Oxdog Liiga 2019-2020
Syyscup2019
F preseason cup 2019
Oulu Cup 2019
Oxdog liiga 2018-2019
G pre season cup
Pre-Season 2018
Oulu Cup 2018
Oxdog liiga 2017-2018
Oulu Cup 2017 C-E sarjat
Oulu Cup 2017 F-G sarjat
Oxdog liiga 2016-2017
Oulu Cup 2016
Haastaja Cup 2016
Oxdog liiga 2015-2016
Kesäsarja 2015
Oulucup 2015 F-G sarjat
Oulucup 2015 A-E sarjat
Oulucup 2014 F04
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Utkání
Hrací den
söndag 28 oktober (2018)
lördag 10 november (2018)
söndag 18 november (2018)
lördag 24 november (2018)
söndag 25 november (2018)
torsdag 29 november (2018)
lördag 1 december (2018)
söndag 2 december (2018)
lördag 8 december (2018)
lördag 15 december (2018)
söndag 16 december (2018)
onsdag 19 december (2018)
söndag 6 januari (2019)
lördag 12 januari (2019)
söndag 13 januari (2019)
lördag 19 januari (2019)
söndag 20 januari (2019)
lördag 26 januari (2019)
söndag 27 januari (2019)
onsdag 30 januari (2019)
lördag 2 februari (2019)
söndag 3 februari (2019)
lördag 9 februari (2019)
söndag 10 februari (2019)
lördag 16 februari (2019)
söndag 17 februari (2019)
söndag 24 februari (2019)
lördag 16 mars (2019)
lördag 23 mars (2019)
söndag 24 mars (2019)
söndag 7 april (2019)
More filters
Kategorie
B (01-02)
C (03-04)
D (05-06)
E (07-08)
F (09-10)
G (11-12)
Skupina
A Lohko (D05-06)
A lohko
Alempi jatkosarja
Alempi loppusarja
B (01-02)
B Lohko
B Lohko (D05-06)
C (03-04)
C Lohko
D lohko
E Lohko (Alempi jatkosarja)
E Lohko (Ylempi jatkosarja)
F(09-10)
Finaaliturnaus D (05-06)
G(11-12)
Ylempi jatkosarja
Ylempi loppusarja
Druh utkání
Utkání ve skupinách
Utkání Play-off
Aréna
Haukiputaan yhtenäiskoulu
Hiukkavaaran monitoimitalo
Jatulin liikuntakeskus
Kastellin monitoimitalo
Linnanmaan liikuntahalli
Nallisport
Oulunsalon liikuntakeskus
Värtön liikuntahalli
Zemppi
#
Cas
Aréna
Domácí mužstvo
Hostující mužstvo
Výsledek
2019-04-07
54
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
09:00
Nallisport
Kolo
0
tmp
LNM 05
OLS 06 Ketut
LNM 05 vs OLS 06 Ketut
14
-
2
55
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
09:50
Nallisport
Kolo
0
tmp
OLS 06 Edustus
OFBC 06
OLS 06 Edustus vs OFBC 06
6
-
5
56
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
10:40
Nallisport
Kolo
0
tmp
HaHe 05
OLS Kilpa 06
HaHe 05 vs OLS Kilpa 06
12
-
1
57
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
11:30
Nallisport
Kolo
0
tmp
Merikoski SBT Tribes
Merikoski SBT 05
Merikoski SBT Tribes vs Merikoski SBT 05
6
-
2
58
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
12:20
Nallisport
Kolo
0
tmp
OFBC 06
OLS 06 Ketut
OFBC 06 vs OLS 06 Ketut
6
-
1
59
Välierä 1.
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
13:10
Nallisport
Kolo
0
tmp
LNM 05
HaHe 05
LNM 05 vs HaHe 05
2
-
3
60
Välierä 2
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
14:00
Nallisport
Kolo
0
tmp
OLS 06 Edustus
Merikoski SBT Tribes
OLS 06 Edustus vs Merikoski SBT Tribes
3
-
1
61
D (05-06)
Finaaliturnaus D (05-06)
14:50
Nallisport
Kolo
0
tmp
Merikoski SBT 05
OLS Kilpa 06
Merikoski SBT 05 vs OLS Kilpa 06
1
-
3
62
Pronssiottelu
D (05-06)
15:40
Nallisport
Kolo
0
tmp
LNM 05
Merikoski SBT Tribes
LNM 05 vs Merikoski SBT Tribes
7
-
5
63
Finaali
D (05-06)
16:30
Nallisport
Kolo
0
tmp
HaHe 05
OLS 06 Edustus
HaHe 05 vs OLS 06 Edustus
6
-
4
Utkání probíhá
Utkání nezačato
Utkání odehráno
Vytisknout
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad