Cuponline använder cookies
Läs mer
Advokat-SM i fotboll 2023
SeHe
,
Fotboll
Stockholm
Stockholm
Fotboll
25 aug 2023
---
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Stockholms Större Advokatbyråers Innebandyturnering 2023
Private Equity Football Tournament 2023
Advokat-SM i fotboll 2023
Jurist-SM i padel 2023
Stockholms Större Advokatbyråers Innebandyturnering 2022
Private Equity Football Tournament 2022
Advokat-SM i fotboll 2022
Jurist-SM i Padel 2022
Jurist-SM i Padel 2021
Stockholms Större Advokatbyråers Innebandyturnering 2021
Private Equity Football Tournament 2021
Advokat-SM i fotboll 2021
JURIST-SM I PADEL
Private Equity Football Tournament 2019
Advokat-SM i fotboll 2019
PE Football Tournament 2018
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher
Matchdag
fredag 25 augusti (2023)
More filters
Klass
A-SM DAMER
A-SM HERRAR
Grupp
Grupp 1
Grupp 1
Grupp 2
Grupp 2
Grupp 3
Grupp 3
Grupp 4
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Plan 1 - Östermalms IP
Plan 2 - Östermalms IP
Plan 3 - Östermalms IP
Plan 4 - Östermalms IP
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2023-08-25
1
A-SM DAMER
Grupp 3
09:15
Plan 4
Omgång
1
tmp
Svalner
Hannes Snellman
Svalner vs Hannes Snellman
0
-
1
2
A-SM DAMER
Grupp 3
09:30
Plan 4
Omgång
1
tmp
Delphi
White & Case
Delphi vs White & Case
3
-
0
1
A-SM HERRAR
Grupp 4
09:45
Plan 4
Omgång
1
tmp
Delphi
Wigge & Partners
Delphi vs Wigge & Partners
0
-
0
2
A-SM HERRAR
Grupp 4
10:00
Plan 4
Omgång
1
tmp
White & Case
Roschier
White & Case vs Roschier
0
-
0
3
A-SM DAMER
Grupp 3
10:15
Plan 4
Omgång
2
tmp
Hannes Snellman
Kaiding
Hannes Snellman vs Kaiding
0
-
0
4
A-SM DAMER
Grupp 3
10:30
Plan 4
Omgång
2
tmp
White & Case
Svalner
White & Case vs Svalner
0
-
2
3
A-SM HERRAR
Grupp 4
10:45
Plan 4
Omgång
2
tmp
Wigge & Partners
Hannes Snellman
Wigge & Partners vs Hannes Snellman
3
-
0
4
A-SM HERRAR
Grupp 4
11:00
Plan 4
Omgång
2
tmp
Roschier
Delphi
Roschier vs Delphi
1
-
0
5
A-SM DAMER
Grupp 3
11:15
Plan 4
Omgång
3
tmp
Kaiding
Delphi
Kaiding vs Delphi
4
-
0
6
A-SM DAMER
Grupp 3
11:30
Plan 4
Omgång
3
tmp
White & Case
Hannes Snellman
White & Case vs Hannes Snellman
0
-
4
5
A-SM HERRAR
Grupp 4
11:45
Plan 4
Omgång
3
tmp
Hannes Snellman
White & Case
Hannes Snellman vs White & Case
0
-
0
6
A-SM HERRAR
Grupp 4
12:00
Plan 4
Omgång
3
tmp
Roschier
Wigge & Partners
Roschier vs Wigge & Partners
1
-
0
7
A-SM DAMER
Grupp 3
12:45
Plan 4
Omgång
4
tmp
Svalner
Kaiding
Svalner vs Kaiding
1
-
0
8
A-SM DAMER
Grupp 3
13:00
Plan 4
Omgång
4
tmp
Hannes Snellman
Delphi
Hannes Snellman vs Delphi
6
-
0
7
A-SM HERRAR
Grupp 4
13:15
Plan 4
Omgång
4
tmp
Delphi
Hannes Snellman
Delphi vs Hannes Snellman
0
-
1
8
A-SM HERRAR
Grupp 4
13:30
Plan 4
Omgång
4
tmp
Wigge & Partners
White & Case
Wigge & Partners vs White & Case
0
-
2
9
A-SM DAMER
Grupp 3
13:45
Plan 4
Omgång
5
tmp
Kaiding
White & Case
Kaiding vs White & Case
3
-
0
10
A-SM DAMER
Grupp 3
14:00
Plan 4
Omgång
5
tmp
Delphi
Svalner
Delphi vs Svalner
0
-
0
9
A-SM HERRAR
Grupp 4
14:15
Plan 4
Omgång
5
tmp
Hannes Snellman
Roschier
Hannes Snellman vs Roschier
0
-
1
10
A-SM HERRAR
Grupp 4
14:30
Plan 4
Omgång
5
tmp
White & Case
Delphi
White & Case vs Delphi
2
-
0
4
Kvart 4 dam
A-SM DAMER
14:50
Plan 4
Omgång
6
tmp
Wistrand
Setterwalls
Wistrand vs Setterwalls
3
-
2
4
Kvart 4 herr
A-SM HERRAR
15:10
Plan 4
Omgång
6
tmp
Roschier
Baker McKenzie
Roschier vs Baker McKenzie
1
-
0
2
Semi 2 dam
A-SM DAMER
15:30
Plan 4
Omgång
7
tmp
Roschier
Wistrand
Roschier vs Wistrand
1
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad