Cuponline använder cookies
Läs mer
Piratligan
Sport & Adventure
,
Innebandy
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
Innebandy
30 sep 2013 - 28 apr 2014
Motion
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Högakustenspelen
Paradiscupen 2019
Innebandyligan
Innebandyligan
Ankarspelen 2017
Sportklubben
Slaget om Norrland
Klasskampen 2016
Ankarspelen 2016
Piratligan 15/16
Umeå Floorball Festival 2015
Ankarspelen 2015
Klasskampen
Piratligan
Umeå Floorball Festival
Ankarspelen
Piratligan
Ankarspelen 2013
Intersport Cup
Piratligan
Ankarspelen 2012
Klasskampen
Piratligan
Ankarspelen 2011
Piratligan
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Matcher för
Black Orange
,
Herr Elit
Matchdag
måndag 7 oktober (2013)
måndag 14 oktober (2013)
måndag 21 oktober (2013)
måndag 28 oktober (2013)
torsdag 31 oktober (2013)
måndag 4 november (2013)
torsdag 7 november (2013)
måndag 11 november (2013)
måndag 18 november (2013)
torsdag 21 november (2013)
måndag 2 december (2013)
måndag 9 december (2013)
måndag 16 december (2013)
måndag 13 januari (2014)
torsdag 16 januari (2014)
måndag 20 januari (2014)
måndag 27 januari (2014)
måndag 10 februari (2014)
måndag 17 februari (2014)
måndag 24 februari (2014)
måndag 3 mars (2014)
måndag 10 mars (2014)
måndag 17 mars (2014)
måndag 24 mars (2014)
måndag 31 mars (2014)
måndag 7 april (2014)
tisdag 8 april (2014)
måndag 14 april (2014)
More filters
Klass
Herr Elit
Grupp
HE
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
Gene
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2013-10-07
1001
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
1
tmp
Black Orange
De Anonyma
Black Orange vs De Anonyma
2
-
4
2013-10-21
1008
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
2
tmp
Team Loco
Black Orange
Team Loco vs Black Orange
5
-
11
2013-11-04
1011
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
3
tmp
ÖRT
Black Orange
ÖRT vs Black Orange
1
-
33
2013-11-11
1015
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
4
tmp
Black Orange
Fernet Flames
Black Orange vs Fernet Flames
4
-
6
2013-11-21
1020
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
5
tmp
A-laget
Black Orange
A-laget vs Black Orange
8
-
11
2013-12-09
1025
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
7
tmp
Black Orange
Banafjäl Flames
Black Orange vs Banafjäl Flames
13
-
11
2014-01-13
1029
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
8
tmp
A-laget
Black Orange
A-laget vs Black Orange
9
-
11
2014-01-16
1022
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
6
tmp
Köttbullarna
Black Orange
Köttbullarna vs Black Orange
9
-
5
2014-02-17
1039
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
10
tmp
Black Orange
ÖRT
Black Orange vs ÖRT
11
-
2
2014-03-03
1043
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
11
tmp
Fernet Flames
Black Orange
Fernet Flames vs Black Orange
5
-
9
2014-03-17
1048
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
12
tmp
Black Orange
De Anonyma
Black Orange vs De Anonyma
7
-
5
2014-03-24
1050
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
13
tmp
Black Orange
Köttbullarna
Black Orange vs Köttbullarna
5
-
9
2014-04-07
1053
Herr Elit
HE
19:40
Gene
Omgång
14
tmp
Banafjäl Flames
Black Orange
Banafjäl Flames vs Black Orange
3
-
10
2014-04-08
1036
Herr Elit
HE
20:45
Gene
Omgång
9
tmp
Black Orange
Team Loco
Black Orange vs Team Loco
24
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad