Cuponline använder cookies
Läs mer
Mini Tiger Cup
Spårvägens FF
,
Fotboll
Skarpnäck/Stockholm
Skarpnäck/Stockholm
Fotboll
15 - 17 aug 2014
U 8 - U 12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Spåret Cup
Mini Tiger Cup 2018
Mini Tiger Cup
Höstlovscupen 2016
Mini Tiger Cup 2016
Spåret Cup Höstlov
Mini Tiger Cup
Spåret Cup
Mini Tiger Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Sponsor
Sjöbergs Byggservice AB
Matcher för
Älta IF 1
,
P04
Matchdag
fredag 15 augusti (2014)
lördag 16 augusti (2014)
söndag 17 augusti (2014)
More filters
Klass
P02
P03
P04
P04:2
P06 5-manna pool
Grupp
P02 A-slutspel grupp 1
P02 A-slutspel grupp 2
P02 A-slutspel grupp 3
P02 B-slutspel grupp 1
P02 B-slutspel grupp 2
P02 grupp 1
P02 grupp 2
P02 grupp 3
P02 grupp 4
P02 grupp 5
P03 A-slutspel grupp 1
P03 A-slutspel grupp 2
P03 A-slutspel grupp 3
P03 B-slutspel grupp 1
P03 B-slutspel grupp 2
P03 grupp 1
P03 grupp 2
P03 grupp 3
P03 grupp 4
P03 grupp 5
P04 A-slutspel grupp 1
P04 A-slutspel grupp 2
P04 A-slutspel grupp 3
P04 A-slutspel grupp 4
P04 B-slutspel grupp 1
P04 B-slutspel grupp 2
P04 B-slutspel grupp 3
P04 grupp 1
P04 grupp 2
P04 grupp 3
P04 grupp 4
P04 grupp 5
P04 grupp 6
P04 grupp 7
P04:2 A-slutspel gr 1
P04:2 A-slutspel gr 2
P04:2 A-slutspel gr 3
P04:2 A-slutspel gr 4
P04:2 B-slutspel gr 1
P04:2 B-slutspel gr 2
P04:2 grupp 1
P04:2 grupp 2
P04:2 grupp 3
P04:2 grupp 4
P04:2 grupp 5
P04:2 grupp 6
P06 Pool 1
Matchtyp
Gruppspel
Slutspel
Arena
0
Konstgräs 10
Konstgräs 9
Naturgräs 1
Naturgräs 11, 5-manna
Naturgräs 12, 5-manna
Naturgräs 13, 5-manna
Naturgräs 2
Naturgräs 3
Naturgräs 4
Naturgräs 5
Naturgräs 6
Naturgräs 7
Naturgräs 8
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2014-08-16
100
P04
P04 grupp 7
09:45
NG4
Omgång
0
tmp
Älta IF 1
Stureby SK 1
Älta IF 1 vs Stureby SK 1
14
-
1
125
P04
P04 grupp 7
12:00
NG3
Omgång
0
tmp
Hammarby IF 05:1
Älta IF 1
Hammarby IF 05:1 vs Älta IF 1
4
-
2
154
P04
P04 grupp 7
14:15
NG4
Omgång
0
tmp
Bele Barkarby FF
Älta IF 1
Bele Barkarby FF vs Älta IF 1
5
-
2
180
P04
P04 B-slutspel grupp 2
16:30
NG4
Omgång
0
tmp
Älta IF 1
Danderyds SK
Älta IF 1 vs Danderyds SK
3
-
0
2014-08-17
222
P04
P04 B-slutspel grupp 2
10:15
NG8
Omgång
0
tmp
Sollentuna FK Helenelund 3
Älta IF 1
Sollentuna FK Helenelund 3 vs Älta IF 1
3
-
8
253
P04
P04 B-slutspel grupp 2
12:30
KG9
Omgång
0
tmp
Älta IF 3
Älta IF 1
Älta IF 3 vs Älta IF 1
1
-
1
289
B-Semi 1
P04
15:30
NG5
Omgång
0
tmp
Boo FF 2
Älta IF 1
Boo FF 2 vs Älta IF 1
0
-
9
308
B-Final
P04
17:00
NG4
Omgång
0
tmp
Älta IF 1
Älta IF 3
Älta IF 1 vs Älta IF 3
7
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Sjöbergs Byggservice AB
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad