Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Flickcupen 2020
Örebro Hockey Ungdom
,
Jääkiekko
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Jääkiekko
27 - 28 mar 2020
Flickor A & Flickor B
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Ryhmä Grupp 2
Valitse
Luokka Flickor A
Grupp 1
Grupp 2
Luokka Flickor B
Grupp 1
Grupp 2
#
Joukkue
PO
V
T
H
TM
PM
+/-
P
1
BIK Karlskoga
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Hanhals Kings
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Hedesunda IF
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Södertälje SK
0
0
0
0
0
0
0
0
O=Otteluita, V=Voitto, Ta=Tasapeli, H=Hävitty, TM=Tehdyt maalit, PM=Päästetyt maalit, +/-=Maaliero, P=Pisteet
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
27.3.2020
2
Flickor A
Grupp 2
17:00
Omgång
1
tmp
BIK Karlskoga
Södertälje SK
BIK Karlskoga vs Södertälje SK
0
-
0
4
Flickor A
Grupp 2
18:00
Omgång
1
tmp
Hanhals Kings
Hedesunda IF
Hanhals Kings vs Hedesunda IF
0
-
0
5
Flickor A
Grupp 2
19:00
Omgång
2
tmp
BIK Karlskoga
Hanhals Kings
BIK Karlskoga vs Hanhals Kings
0
-
0
7
Flickor A
Grupp 2
20:00
Omgång
2
tmp
Södertälje SK
Hedesunda IF
Södertälje SK vs Hedesunda IF
0
-
0
28.3.2020
10
Flickor A
Grupp 2
09:00
Omgång
3
tmp
Hedesunda IF
BIK Karlskoga
Hedesunda IF vs BIK Karlskoga
0
-
0
12
Flickor A
Grupp 2
11:00
Omgång
3
tmp
Hanhals Kings
Södertälje SK
Hanhals Kings vs Södertälje SK
0
-
0
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad