Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Mattias Sjögren cup
IF Lejonet
,
Jääkiekko
Landskrona
Landskrona
Jääkiekko
20 - 21 dec 2014
U 11
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Mikael Gath cup
Mattias Sjögren Cup 2023
Andreas Lilja Cup 2023
IF Lejonet hockeyskole cup
Mikael Gath CUP
Mattias Sjögren Cup 2022
Andreas Lilja Cup 2022
Roland Hermanssons Minnes Cup
Mikael Gath cup
Mattias Sjögren Cup 2021
Andreas Lilja Cup 2021
Mattias Sjögren Cup 2021
Andreas Lilja Cup 2021
Gath Cup 2020
Mattias Sjögren Cup 2019
Andreas Lilja Cup
Mattias Sjögren Cup 2019
Andreas Lilja Cup
Mikael Gath Cup 2019
Mikael Gath Cup
Familjen Johansson Cup 2017
Andreas Lilja Cup 2017
IF Lejonet A2 höstcup
IF Lejonets Vår Cup
Mikael Gath Cup
Bröderna Gath Cup
Fam Johansson Cup
Andreas Lilja Cup 2016
IF LEJONETS BRÖDERNA GATH VÅRCUP CUP 2016
Mattias Sjögren Cup 2016
Mellandagscupen 2015
Andreas Lilja Cup 2015
Mikael Gath Cup 2015
Mattias Sjögren cup
Familjen Johansson Cup
Andreas Lilja Cup
IF Lejonet U14-cup
Mikael Gath Cup
Familjen Johansson cup
Andreas Lilja cup
Mattias Sjögren Cup 2013
Herminator Cup 2013 (födda01)
Rasmus Bengtsson Cup 2013
IF Lejonet U14 Cup
MATTIAS SJÖGREN CUP -2013
Familjen Johansson Cup 2012
Andreas Lilja cup
Höstcup 2012
Mikael Gath U12 Cup 2012
Rasmus Bengtsson cup U13
Mattias Sjögren Cup 2012
Familjen Johansson Cup 2011
Andreas Lilja Cup 2011
Mattias Sjögren Cup 2011
Familjen Johansson Cup 2010
Andreas Lilja Cup 2010
Mikael Gath Cup 2010
24 timmars cup 2010
Mattias Sjögren Cup 2009
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Ryhmä Grupp B
Valitse
Luokka U11
Grupp A
Grupp B
#
Joukkue
PO
V
T
H
TM
PM
+/-
P
1
Jonstorp
3
3
0
0
18
6
12
9
2
Karlskrona Vit
3
2
0
1
10
10
0
6
3
Malmö
3
1
0
2
8
10
-2
3
4
Rödovre
3
0
0
3
5
15
-10
0
O=Otteluita, V=Voitto, Ta=Tasapeli, H=Hävitty, TM=Tehdyt maalit, PM=Päästetyt maalit, +/-=Maaliero, P=Pisteet
Otteluita
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
20.12.2014
2
U11
Grupp B
09:05
Omgång
1
tmp
Jonstorp
Malmö
Jonstorp vs Malmö
3
-
1
4
U11
Grupp B
11:15
Omgång
1
tmp
Rödovre
Karlskrona Vit
Rödovre vs Karlskrona Vit
1
-
2
6
U11
Grupp B
13:25
Omgång
2
tmp
Jonstorp
Rödovre
Jonstorp vs Rödovre
9
-
1
8
U11
Grupp B
15:35
Omgång
2
tmp
Malmö
Karlskrona Vit
Malmö vs Karlskrona Vit
3
-
4
10
U11
Grupp B
17:45
Omgång
3
tmp
Malmö
Rödovre
Malmö vs Rödovre
4
-
3
12
U11
Grupp B
19:55
Omgång
3
tmp
Karlskrona Vit
Jonstorp
Karlskrona Vit vs Jonstorp
4
-
6
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad