1a Malungs Curlinghall
|
|
2011-11-18
|
19:00
|
Malung/Danevad
-
Sundby/Apecta
6 - 11
|
Malung/Zars
-
Sundby/Franzen
8 - 6
|
|
2011-11-19
|
08:00
|
Falu/Ahlberg
-
Ama/Österlund
8 - 4
|
Falu/Choong
-
Ama/Forsberg
12 - 1
|
12:00
|
Falu/Choong
-
Sundby/Franzen
10 - 0
|
Falu/Ahlberg
-
Sundby/Apecta
5 - 6
|
16:00
|
Malung/Zars
-
Ama/Forsberg
7 - 6
|
Malung/Danevad
-
Ama/Österlund
11 - 6
|
20:00
|
Sundby/Franzen
-
Malung/Danevad
3 - 9
|
Sundby/Apecta
-
Malung/Zars
7 - 0
|
|
2011-11-20
|
08:00
|
Sundby/Apecta
-
Falu/Choong
2 - 9
|
Sundby/Franzen
-
Falu/Ahlberg
3 - 12
|
12:00
|
Ama/Österlund
-
Malung/Zars
6 - 7
|
Ama/Forsberg
-
Malung/Danevad
3 - 7
|
16:00
|
Ama/Forsberg
-
Falu/Ahlberg
5 - 12
|
Ama/Österlund
-
Falu/Choong
5 - 6
|
1b Danderydshallen
|
|
2011-11-19
|
13:00
|
Stocksund
-
Kstad/Östlund
4 - 9
|
Fyris Uppsala
-
K-stad/Hamilton
10 - 4
|
Djursholm
-
Örebro
10 - 4
|
S-tälje/Styrteknik
-
Granit/Dala
9 - 3
|
18:00
|
K-stad/Hamilton
-
S-tälje/Styrteknik
5 - 8
|
Örebro
-
Stocksund
4 - 8
|
Granit/Dala
-
Fyris Uppsala
7 - 6
|
Kstad/Östlund
-
Djursholm
11 - 7
|
|
2011-11-20
|
09:00
|
Granit/Dala
-
Djursholm
5 - 8
|
S-tälje/Styrteknik
-
Kstad/Östlund
9 - 6
|
K-stad/Hamilton
-
Stocksund
3 - 11
|
Örebro
-
Fyris Uppsala
3 - 7
|
14:00
|
S-tälje/Styrteknik
-
Örebro
9 - 4
|
K-stad/Hamilton
-
Djursholm
2 - 10
|
Fyris Uppsala
-
Kstad/Östlund
5 - 6
|
Granit/Dala
-
Stocksund
3 - 8
|
2a Örebro Curling center
|
|
2012-02-17
|
19:00
|
Falu/Choong
-
Falu/Ahlberg
8 - 3
|
Örebro
-
Granit/Dala
10 - 6
|
Malung/Zars
-
Malung/Danevad
9 - 8
|
K-stad/Hamilton
-
Kstad/Östlund
0 - 6
|
|
2012-02-18
|
10:00
|
Granit/Dala
-
Malung/Danevad
3 - 9
|
K-stad/Hamilton
-
Falu/Choong
0 - 6
|
Kstad/Östlund
-
Falu/Ahlberg
9 - 4
|
Örebro
-
Malung/Zars
4 - 9
|
16:00
|
Malung/Zars
-
K-stad/Hamilton
6 - 0
|
Malung/Danevad
-
Kstad/Östlund
9 - 5
|
Falu/Choong
-
Örebro
7 - 2
|
Falu/Ahlberg
-
Granit/Dala
8 - 6
|
|
2012-02-19
|
09:00
|
Falu/Ahlberg
-
Örebro
4 - 8
|
Granit/Dala
-
Malung/Zars
10 - 9
|
Malung/Danevad
-
K-stad/Hamilton
6 - 0
|
Kstad/Östlund
-
Falu/Choong
4 - 5
|
14:00
|
Kstad/Östlund
-
Malung/Zars
5 - 7
|
Falu/Ahlberg
-
K-stad/Hamilton
6 - 0
|
Granit/Dala
-
Falu/Choong
6 - 10
|
Malung/Danevad
-
Örebro
10 - 5
|
2b Sundbybergs Curlinghall
|
|
2012-02-17
|
19:00
|
Sundby/Franzen
-
Sundby/Apecta
1 - 12
|
S-tälje/Styrteknik
-
Fyris Uppsala
8 - 1
|
Ama/Forsberg
-
Ama/Österlund
9 - 7
|
Stocksund
-
Djursholm
8 - 2
|
|
2012-02-18
|
10:00
|
Ama/Österlund
-
Fyris Uppsala
6 - 9
|
Sundby/Franzen
-
Stocksund
1 - 10
|
Sundby/Apecta
-
Djursholm
6 - 8
|
Ama/Forsberg
-
S-tälje/Styrteknik
2 - 10
|
15:00
|
Stocksund
-
Ama/Forsberg
10 - 4
|
Djursholm
-
Ama/Österlund
7 - 6
|
S-tälje/Styrteknik
-
Sundby/Franzen
8 - 4
|
Fyris Uppsala
-
Sundby/Apecta
6 - 7
|
|
2012-02-19
|
09:00
|
Sundby/Apecta
-
S-tälje/Styrteknik
9 - 2
|
Fyris Uppsala
-
Ama/Forsberg
8 - 9
|
Ama/Österlund
-
Stocksund
9 - 3
|
Djursholm
-
Sundby/Franzen
7 - 3
|
14:00
|
Ama/Forsberg
-
Djursholm
1 - 8
|
Stocksund
-
Sundby/Apecta
4 - 9
|
Sundby/Franzen
-
Fyris Uppsala
2 - 10
|
S-tälje/Styrteknik
-
Ama/Österlund
8 - 10
|
Karlstad Curling Arena
|
|
2012-03-16
|
14:30
|
Djursholm
-
Fyris Uppsala
2 - 11
|
Stocksund
-
S-tälje/Styrteknik
10 - 7
|
Kstad/Östlund
-
Granit/Dala
12 - 4
|
Malung/Danevad
-
Falu/Ahlberg
4 - 11
|
K-stad/Hamilton
-
Örebro
0 - 6
|
Ama/Österlund
-
Sundby/Apecta
6 - 5
|
Ama/Forsberg
-
Sundby/Franzen
6 - 10
|
Malung/Zars
-
Falu/Choong
0 - 11
|
19:00
|
Sundby/Apecta
-
Ama/Forsberg
11 - 7
|
Kstad/Östlund
-
Örebro
9 - 5
|
Ama/Österlund
-
Sundby/Franzen
10 - 4
|
Granit/Dala
-
K-stad/Hamilton
6 - 0
|
Falu/Ahlberg
-
Malung/Zars
2 - 8
|
Djursholm
-
S-tälje/Styrteknik
6 - 8
|
Malung/Danevad
-
Falu/Choong
7 - 8
|
Fyris Uppsala
-
Stocksund
9 - 5
|
|
2012-03-17
|
10:00
|
Djursholm
-
Malung/Danevad
4 - 5
|
Stocksund
-
Malung/Zars
9 - 2
|
Fyris Uppsala
-
Falu/Ahlberg
8 - 3
|
S-tälje/Styrteknik
-
Falu/Choong
4 - 5
|
Kstad/Östlund
-
Ama/Österlund
8 - 7
|
K-stad/Hamilton
-
Ama/Forsberg
0 - 6
|
Granit/Dala
-
Sundby/Apecta
6 - 7
|
Örebro
-
Sundby/Franzen
2 - 10
|
15:00
|
Sundby/Franzen
-
K-stad/Hamilton
6 - 0
|
Ama/Österlund
-
Granit/Dala
8 - 3
|
Ama/Forsberg
-
Örebro
7 - 10
|
Sundby/Apecta
-
Kstad/Östlund
5 - 4
|
Falu/Choong
-
Stocksund
8 - 2
|
Malung/Danevad
-
Fyris Uppsala
8 - 1
|
Malung/Zars
-
S-tälje/Styrteknik
8 - 7
|
Falu/Ahlberg
-
Djursholm
9 - 5
|
|
2012-03-18
|
08:00
|
S-tälje/Styrteknik
-
Falu/Ahlberg
5 - 4
|
Falu/Choong
-
Djursholm
5 - 9
|
Stocksund
-
Malung/Danevad
7 - 2
|
Malung/Zars
-
Fyris Uppsala
3 - 5
|
Örebro
-
Sundby/Apecta
1 - 12
|
Sundby/Franzen
-
Kstad/Östlund
6 - 7
|
K-stad/Hamilton
-
Ama/Österlund
0 - 6
|
Ama/Forsberg
-
Granit/Dala
1 - 9
|
12:00
|
Kstad/Östlund
-
Ama/Forsberg
10 - 0
|
Sundby/Apecta
-
K-stad/Hamilton
6 - 0
|
Granit/Dala
-
Sundby/Franzen
2 - 10
|
Ama/Österlund
-
Örebro
5 - 4
|
Djursholm
-
Malung/Zars
5 - 2
|
Falu/Ahlberg
-
Stocksund
7 - 9
|
Fyris Uppsala
-
Falu/Choong
5 - 8
|
Malung/Danevad
-
S-tälje/Styrteknik
1 - 7
|