Cuponline använder cookies
Läs mer
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2016/2017
Norr och Västerbottens Curlingförbund
,
Curling
Skellefteå/Umeå
Skellefteå/Umeå
Curling
29 okt 2016 - 26 mar 2017
0-100
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Anmälningsformulär
Lag
Matcher
Resultat
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2023/2024
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2022/2023
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2021/2022
Norr och Västerbotten DM 2019/2020
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2019/2020
Norr och Västerbotten DM 2018/2019
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2018/2019
Norr och Västerbotten DM 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2017/2018
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2016/2017
Norr och Västerbotten DM 2016-2017
Norr och Västerbotten DM 2015-2016
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2015/2016
Norr och Västerbotten DM Herrar 2014-2015
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2014/2015
Norr och Västerbotten DM Herrar 2013-2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2013/2014
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2012/2013
Norr och Västerbotten DM Herrar/Damer 2012-2013
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011-2012 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2011/2012
Norr och Västerbotten DM Herrar 2011 - SM Kval
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2010/2011
Norr- och Västerbotten Div 2 & 3 2009/2010
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Norr och Västerbotten Div 2 & 3 2016/2017
Information
Tabeller
Tabeller och resultat
Div 2
Div 3
Pågående matcher
Cupen är avslutad
Cupen avslutades för 2600 dagar sedan
Nyheter
2017-02-09
Flyttad match
Matchen mellan Lundqvist - Adolfsson flyttad.
2017-02-06
Boden CK, Arespång lämnar W-O
Bodens CK lämnar W-O till andra sammandraget i Div II.
Grupp
Div 2
Div 3
1
Div 3:1 Luleå/D. Nilsson
15 P
2
Div 3:9 Umeå/Forsell
13 P
3
Div 3:5 Ske-å/Granlund
11 P
4
Div 3:10 Umeå/Söderström
10 P
5
Div 3:2 Luleå/K-O Nilsson
10 P
6
Div 3:7 Ske-å/M. Marklund
10 P
7
Div 3:8 Ske-å/E. Melin
8 P
8
Div 3:6 Ske-å/H. Marklund
6 P
9
Div 3:4 Ske-å/Hägg
6 P
10
Div 3:3 Luleå/Edenhagen
3 P
Lag
22
Lagdeltagare
100
Matcher
112
Matchhändelser
0
Grupper
2
Klasser
1
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad