Cuponline käyttää evästeitä parantaakseen käyttäjän kokemusta.
Lue lisää
Scandic Hockey CUP
AIK
,
Jääkiekko
Ritorp/Solna
Ritorp/Solna
Jääkiekko
19 - 21 apr 2019
U15
Etusivu
Info
Uutiset
Sääntöjä
Kenttiä
Luokkia / Ryhmiä
Joukkueita
Otteluita
Taulukot
Tilastoja
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
AIK Elit cup 2023
AIK AAA Cup
Scandic Hockey CUP
Scandic Hockey CUP
AIK U15 Hockeykarneval
AIK Damjunior cup 2016
Admin
Anna palautetta
Ilmoita bugeista
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
CupOnline - Gratis Cup
Tapahtumat Ludwig Andersson,
Almtuna
,
Deltagande lag
19.4.2019 10.00
Almtuna
3
-
3
Svedjeholmen IF
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
05:23
1 - 0
Maximilian Kilpinen
Ludwig Andersson
18:07
2 - 0
Ludwig Andersson
Valther vannar
Period 2
10:20
3 - 3
Ludwig Andersson
Valther vannar
Maximilian Kilpinen
19.4.2019 13.30
Almtuna
5
-
2
Vålerenga
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
02:19
1 - 0
Ludwig Andersson
Valther vannar
16:13
4 - 1
Markas Samenas
Ludwig Andersson
Period 2
04:21
5 - 2
Ludwig Andersson
William Hoffman
19.4.2019 18.20
Hässelby Kälvesta
6
-
6
Almtuna
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:43
0 - 1
Ludwig Andersson
Lucas Öhrstedt
Valther vannar
Period 2
11:14
5 - 4
Maximilian Kilpinen
Ludwig Andersson
13:37
5 - 6
Ludwig Andersson
15:20
HOLD
2 min
Ludwig Andersson
20.4.2019 10.00
Strömsbro IF
2
-
6
Almtuna
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
06:38
0 - 1
Ludwig Andersson
Erik Östling
Period 2
13:10
1 - 5
Kim Hilmersson
Ludwig Andersson
20.4.2019 13.40
Volna Kazan
5
-
3
Almtuna
Gruppspel
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
11:05
0 - 1
Ludwig Andersson
Maximilian Kilpinen
19:59
CHE-B
2 min
Ludwig Andersson
Period 2
02:19
CHE-B
2 min
Ludwig Andersson
16:26
4 - 3
Markas Samenas
Ludwig Andersson
20.4.2019 19.30
Almtuna
2
-
5
Skellefteå AIK
Quarterfinal 2
Näytä Ottelupöytäkirja
06:39
2 - 2
Ludwig Andersson
Erik Östling
21.4.2019 12.00
Svedjeholmen IF
2
-
9
Almtuna
B-semi 1
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
00:33
0 - 1
Ludwig Andersson
Maximilian Kilpinen
13:24
0 - 6
Ludwig Andersson
Maximilian Kilpinen
Period 2
03:07
1 - 7
Ludwig Andersson
Lucas Öhrstedt
Maximilian Kilpinen
14:44
2 - 9
Ludwig Andersson
21.4.2019 14.30
Almtuna
7
-
6
Täby
B-Final
Näytä Ottelupöytäkirja
Period 1
03:29
1 - 0
Kim Hilmersson
Ludwig Andersson
12:27
4 - 1
Ludwig Andersson
Maximilian Kilpinen
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad