Cuponline använder cookies
Läs mer
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
,
Ishockey
Trängens IP, Örebro
Trängens IP, Örebro
Ishockey
29-31 mars 2019
U12
Start
Information
Nyheter
Regler
Arenor
Klasser / Grupper
Lag
Matcher
Tabeller
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Lets go by bus
Intersport Cup
Aspen Partner Cup
NollNitton Frakt Trophy
Örebro Girl's Trophy
Lets go by bus
Gustavsvik Trophy
Intersport Cup
Aspen partner Cup
Stena recycling cup för FLICKOR
INTERSPORT CUP U12 2022
Stena Recycling minicup U11 2022
Picked Last Trophy
Let´s Go By Bus Trophy 2020
INTERSPORT Cup 2020
U11 Cup 2020
Flickcupen 2020
Let´s Go By Bus Trophy
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom
Flickcupen
U12 Cup
Suez Cupen 2018
Team Sportia Cup
U9 Cup
U10 Cup
Let´s Go By Bus Trophy
IP Cupen / IP Poolspelet
Tjejcupen Örebro
Behrn hotell cup
Team Sportia Cup
Jimmy´s Diner Cup
Gustavsviks Cupen
ÖHU CUPEN-17
Behrn Hotell cup
Team Sportia Cup
Golvcenter cup
Örebro Hockey Ungdom J18 cup
Behrn hotell cup
GolvCenter cup
Team Sportia Cup
Örebro Hockey Ungdom U11 cup
NEH Sports Hockey Cup
Behrn Hotell Cup 2014
Team Sportia Cup Örebro
U12 GolvCenter Cup
U10 Cup ÖHU
Ullmax U11 Cup ÖHU
Eagle Sports Cup
Behrn Hotell Cup
Holgers Cup
Leffes Cup
Golvcenter Cup
Admin
Ge feedback
Rapportera bugg
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Örebro Hockey Ungdom Röd
Örebro Hockey Ungdom Röd
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=28475&id=119731
Matcher
Statistik
Tillhör klass
U12
Tillhör grupp
|
Grupp 1
Tröjfärger
Hemmalag
Röd
Bortalag
Vit
Placering
6
Lagdeltagare
Målvakter
#
Namn
M
A
P
1
Sackarias Eriksson
0
0
0
41
Charlie Hindersson
0
0
0
Utespelare
#
Namn
M
A
P
3
Dovydas Supranavicius
3
0
3
4
Dexter Mattsson
0
0
0
12
William Björnram
1
1
2
13
Elliot Lindquist
0
0
0
16
Julia Lindgren
0
0
0
21
Max Palmroth
0
1
1
23
Moa Frisk
0
0
0
24
Rasmus Bylund
0
0
0
28
Linus Olaisson
0
0
0
29
Douglas Dundic
0
1
1
39
Manfred Wetterling
0
0
0
45
Aston Andersson
0
1
1
48
Gabriel Eriksson
0
1
1
49
Axel Frisk
0
0
0
50
Albin Larsson
3
0
3
Ledare
#
Namn
M
A
P
Thomas Andersson
Huvudtränare
0
0
0
Tobias Frisk
Huvudtränare
0
0
0
Joakim Hedmark
Ass. tränare
0
0
0
Martin Hindersson
Ass. tränare
0
0
0
Jimmy Bylund
Målv.tränare
0
0
0
Nicklas Thomasson
Mtrl. förvaltare
0
0
0
Matcher
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2019-03-29
1
U12
Grupp 1
16:30
A-Hall
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
Köping Hockey
Örebro Hockey Ungdom Röd vs Köping Hockey
2
-
2
5
U12
Grupp 1
19:30
A-Hall
Omgång
0
tmp
HV71
Örebro Hockey Ungdom Röd
HV71 vs Örebro Hockey Ungdom Röd
20
-
0
2019-03-30
12
U12
Grupp 1
12:30
B-Hall
Omgång
0
tmp
Örebro Hockey Ungdom Röd
Hammarö HC Vit
Örebro Hockey Ungdom Röd vs Hammarö HC Vit
0
-
7
18
U12
Grupp 1
17:00
B-Hall
Omgång
0
tmp
SK Iron
Örebro Hockey Ungdom Röd
SK Iron vs Örebro Hockey Ungdom Röd
1
-
1
2019-03-31
24
B-Semifinal 2
U12
10:15
B-Hall
Omgång
0
tmp
IFK Täby HC
Örebro Hockey Ungdom Röd
IFK Täby HC vs Örebro Hockey Ungdom Röd
3
-
4
26
5:e - 6:e plats
U12
13:00
A-Hall
Omgång
0
tmp
Hanhals Kings
Örebro Hockey Ungdom Röd
Hanhals Kings vs Örebro Hockey Ungdom Röd
20
-
1
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Utskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad