2022-10-07
|
2
|
Grundserie
Grundserie
|
16:30
|
KIFU Arena
Omgång
1
tmp
|
Malmbergets AIF VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Malmbergets AIF VIT
vs
Malmbergets AIF GRÖN
4
-
9
|
|
5
|
Grundserie
Grundserie
|
17:30
|
Company Line
Omgång
2
tmp
|
Kiruna IF ungdom SVART
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Kiruna IF ungdom SVART
vs
Malmbergets AIF GRÖN
1
-
5
|
|
2022-10-08
|
10
|
Grundserie
Grundserie
|
09:00
|
KIFU Arena
Omgång
3
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
IF Boden hockey RÖD
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
IF Boden hockey RÖD
9
-
6
|
|
15
|
Grundserie
Grundserie
|
10:30
|
Company Line
Omgång
4
tmp
|
Kiruna IF ungdom VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Kiruna IF ungdom VIT
vs
Malmbergets AIF GRÖN
3
-
4
|
|
20
|
Grundserie
Grundserie
|
12:00
|
KIFU Arena
Omgång
5
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
IF Boden hockey VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
IF Boden hockey VIT
10
-
1
|
|
24
|
Grundserie
Grundserie
|
13:30
|
KIFU Arena
Omgång
6
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Haparanda Tornio UHC VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
Haparanda Tornio UHC VIT
8
-
11
|
|
27
|
Grundserie
Grundserie
|
14:30
|
Company Line
Omgång
7
tmp
|
Haparanda Tornio UHC BLÅ
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Haparanda Tornio UHC BLÅ
vs
Malmbergets AIF GRÖN
1
-
2
|
|
31
|
Gruppspel
Grupp 1
|
16:00
|
Company Line
Omgång
0
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
IF Boden hockey RÖD
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
IF Boden hockey RÖD
12
-
6
|
|
36
|
Gruppspel
Grupp 1
|
17:30
|
KIFU Arena
Omgång
0
tmp
|
Kiruna IF ungdom SVART
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Kiruna IF ungdom SVART
vs
Malmbergets AIF GRÖN
1
-
4
|
|
40
|
Gruppspel
Grupp 1
|
18:30
|
KIFU Arena
Omgång
0
tmp
|
Malmbergets AIF VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Malmbergets AIF VIT
vs
Malmbergets AIF GRÖN
0
-
0
|
|
2022-10-09
|
44
|
Slutspel
Grupp 2; 1-4 plac
|
09:30
|
KIFU Arena
Omgång
0
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Kiruna IF ungdom VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
Kiruna IF ungdom VIT
10
-
5
|
|
48
|
Slutspel
Grupp 2; 1-4 plac
|
11:00
|
KIFU Arena
Omgång
0
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Haparanda Tornio UHC BLÅ
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
Haparanda Tornio UHC BLÅ
11
-
8
|
|
51
|
Slutspel
Grupp 2; 1-4 plac
|
12:00
|
Company Line
Omgång
0
tmp
|
Malmbergets AIF GRÖN
|
Malmbergets AIF VIT
|
Malmbergets AIF GRÖN
vs
Malmbergets AIF VIT
3
-
10
|
|