Cuponline uses cookies to improve the user experience
Læs mere
Isbjörnscupen
Kållered sk
,
Ishockey
Kållered
Kållered
Ishockey
18 sep 2022
U13
Start
Info
Nyheder
Regler
Haller
Klasser / Grupper
Hold
Kampe
Stillinger
Statistik
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Isbjörnscupen U13 (team-12)
Isbjörnscupen U11 (Team 14)
Isbjörnscupen
Isbjörnscupen 2024 U9 Team 15
Isbjörnscupen 2024 U8-Team 16
Isbjörnscupen U10 (Team 14)
Isbjörnscupen U13
Isbjörnscupen U11 - Team13
Isbjörnscupen U12 (Team12)
Isbjörnscupen U9 (Team 14)
Isbjörnscupen U8 Team 15
Isbjörnscupen U10 (Team13)
Isbjörnscupen
Isbjörnscupen U11 (Team12)
Isbjörnscupen 2022 - U12
Isbjörnscupen U9 (Team13)
Isbjörnscupen U8 (Team 14)
Isbjörnscupen U10 (Team12)
Isbjörnscupen U9 (Team 14)
Isbjörnscupen U13 2021
Isbjörnscupen U11 - 2021
Isbjörnscupen U12 2021
KICKOFF cup Kållered SK U13
Isbjörnscupen 2020
Isbjörnscupen U12 2020
Isbjörnscupen U09
Isbjörnscupen Team12 (U08)
Isbjörnscupen U10
Isbjörnscup U13
Isbjörnscupen U11-2019
Isbjörscupen KICK OFF 7/9
Isbjörnscupen 2019
Isbjörnscupen D2 2019
Isbjörnscupen U10
Icebearscupen (medel/svår)
Kållered SK KICK OFF cup
Isbjörnscupen U12 Team 07 8 sep. 2018
Isbjörnscupen 2018
Isbjörnscupen
Isbjörnscupen 2018
Isbjörnscupen 2018
Isbjörnscupen U11
Kållered Icebear Cup U12
Isbjörnscupen 2017 U8
Isbjörnscupen 2017 U10 -07
Icebears-cupen
Isbjörnscup 2016 U08
Isbjörnscupen 2016
Icebears Luciacup
Icebears Cup 2014
Fair Play Cup 2014
Dugnaden Cup U10
Luciacupen
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Härryda HC
Härryda HC
http://cuponline.se/TeamView.aspx?cupid=36548&id=154884&lc=da-DK
Kampe
Tilhører klasse
U13
Tilhører gruppe
|
Grupp 1
Trøjefarver
Hjemmehold
Udehold
Holdspiller
Målmænd
#
Navn
G
A
P
1
Otto Berggren
0
0
0
Spiller
#
Navn
G
A
P
5
Charlie Ekström
1
3
4
7
Max Johansson
1
0
1
8
Harry Thorin
0
0
0
9
Kevin Magnusson
5
5
10
11
Lowe Lundqvist
0
2
2
15
Erik Edwardh
0
0
0
17
Isac Olsson Boman
9
5
14
18
Jesper Tylander
2
0
2
19
Wille Rönnfors
0
1
1
20
Alfons Andersson
2
1
3
24
Filip Ekstam
3
2
5
25
Alexander Ryr
1
0
1
26
Tor Bengtsson
1
3
4
27
Leon Celius
3
2
5
29
Arvid Eriksson
9
3
12
Coaches/Leaders
#
Navn
G
A
P
Kristoffer Eriksson
Cheftræner
0
0
0
Patrik Thorin
Ass. Træner
0
0
0
Christophe Olsson
Ass. Træner
0
0
0
Martin Rönnfors
Goalk.coach
0
0
0
Victor Johansson
Holdleder
0
0
0
Magnus Tylander
Materiale person
0
0
0
Jimmie Celius
Materiale person
0
0
0
Kampe
#
Tid
Hal
Hjemmehold
Udehold
Resultat
18-09-2022
2
U13
Grupp 1
09:00
Rnd
2
tmp
IF Mölndal
Härryda HC
IF Mölndal vs Härryda HC
2
-
9
5
U13
Grupp 1
13:00
Rnd
5
tmp
Rönnäng IK
Härryda HC
Rönnäng IK vs Härryda HC
0
-
12
8
U13
Grupp 1
16:10
Rnd
8
tmp
Härryda HC
Bäcken HC
Härryda HC vs Bäcken HC
8
-
0
10
U13
Grupp 1
18:20
Rnd
10
tmp
Kållered SK
Härryda HC
Kållered SK vs Härryda HC
0
-
8
Kampen igang
Kampen ikke startet
Kampen afsluttet
Udskrift
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline - Partner
Ad