Cuponline uses cookies to improve the user experience
Lasīt vairāk
Eidsiva Birkebeinercup U14
Lillehammer Ishockeyklubb
,
Hokejs
Lillehammer
Lillehammer
Hokejs
23 - 25 sep 2022
U14 Boys
Start
Informācija
Jaunumi
Noteikumi
Arēnas
Vecuma grupas / Apakšgrupas
Signup form
Komandas
Spēles
Tabulas
Statistika
Language
Swedish (svenska)
Finnish (suomi)
Danish (danske)
Norwegian (norsk)
English
Czech (čeština)
Latvian (Latvijā)
Russian (русский)
About languages
Eidsiva Birkebeiner Cup
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U12
Eidsiva Birkebeinercup JU16
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U13
Eidsiva Birkebeinercup U14
Eidsiva Birkebeinercup U15
Eidsiva Birkebeinercup U16
Eidsiva Birkebeinercup U-12 2019
Eidsiva Birkebeinercup U-13 2019
Eidsiva Hockey Classic Cup U10
Eidsiva Birkebeinercup U-14 2018
Eidsiva Birkebeinercup U-16 2018
Birkebeinercup U13
Birkebeinercup U12
Birkebeinercup U14 2017
Birkebeinercup U15 2017
Birkebeinercup U12 2017
Birkebeiner Cup U13 2017
Birkebeiner Cup U11 2017
Birkebeinercup U-10 2016
Birkebeiner Cup U-15 2016
Birkebeiner Cup U-14 2016
Birkebeiner Cup U11 2016
Birkebeiner Cup U12 2016
Birkebeiner Cup U13 2016
Birkebeiner Cup U-15 2015
Birkebeiner Cup U-14 2015
Birkebeiner Cup U-16 2015
Birkebeiner Cup U12 2015
Birkebeiner Cup U13 2015
Birkebeiner Cup U15 2014
Birkebeiner Cup U14 2014
Birkebeiner Cup U16 2014
Birkebeiner Cup U13 2014
Birkebeiner Cup U14 2013
Birkebeiner Cup U15 2013
Birkebeiner Cup U12 2013
Birkebeiner Cup U13 2013
Birkebeiner Cup U14 2012
Birkebeiner Cup U15 2012
Birkebeinercup U12 2012
Birkebeinercup U13 2012
Birkebeinercup U14 2011
Birkebeinercup U15 2011
Birkebeinercup U13 2011
Birkebeinercup U12 2011
Birkebeinercup U14 2010
Birkebeinercup U15 2010
Admin
Give feedback
Report bug
Cuponline requires Javascript to function properly. Please check your browsers info-pages for information on how to enable javascript.
Hasle-Løren
Hasle-Løren
http://cuponline.se/teamView.aspx?cupid=36386&id=154070&lc=lv
Mājas lapa
Spēles
Statistika
Piederība vecuma grupai
Påmeldte lag
Piederība apakšgrupai
|
Gruppe 1
Komandas krāsas
Mājnieku komanda
Rød
Viesu komanda
Hvit
Komandas pārtsavis
Vārtsargi
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
1
Pascal Uribe Nordberg
0
0
0
Aizsargs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
29
Lisa Oladottir
0
0
0
58
Michelle Wen
0
0
0
71
Viktor Aasen
0
1
1
77
Sebastian Martin-Blikset
2
3
5
88
Heine Tverberg Haugbro
1
0
1
Uzbrucējs
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
7
Sofie Stangnes Jerstad
0
1
1
8
Tobias Falch-Nilsen
3
0
3
25
Emil Valentin Christoffersen
4
2
6
28
Felix Andre Lundeby
0
0
0
30
Simen Rese Aga
1
1
2
76
Villiam Amundsen
3
2
5
Coaches/Leaders
#
Vārds (Nosaukums)
G
A
P
Fredrik Blikset
Galvenais treneris
0
0
0
Cecilie Nilsen
Komandas vadītājs
0
0
0
Stian Haugbro
Aprīkojuma menedžeris
0
0
0
Spēles
#
Tid
Arena
Hemmalag
Bortalag
Resultat
2022-09-23
4
Påmeldte lag
Gruppe 1
19:15
EA
Omgång
0
tmp
Hasle-Løren
Narvik
Hasle-Løren vs Narvik
3
-
0
2022-09-24
7
Påmeldte lag
Gruppe 1
09:45
EA
Omgång
0
tmp
Astor
Hasle-Løren
Astor vs Hasle-Løren
4
-
3
10
Påmeldte lag
Gruppe 1
15:00
EA
Omgång
0
tmp
IHK Sparta
Hasle-Løren
IHK Sparta vs Hasle-Løren
0
-
1
12
Påmeldte lag
Gruppe 1
17:30
EA
Omgång
0
tmp
Hasle-Løren
Jar
Hasle-Løren vs Jar
2
-
2
2022-09-25
16
Påmeldte lag
Gruppe 1
10:00
UH
Omgång
0
tmp
Hasle-Løren
Lillehammer
Hasle-Løren vs Lillehammer
3
-
0
21
Påmeldte lag
Gruppe 1
17:45
UH
Omgång
0
tmp
Furuset IF
Hasle-Løren
Furuset IF vs Hasle-Løren
3
-
2
Matchen pågår
Matchen ej påbörjad
Matchen slutförd
Drukāt
Cuponline-Partner
Annons
Cuponline-Partner
Ad