29 maj - 15 aug 2017
adults

Gudļevskis sarūgtina čempionus
2017-07-24

Negaidīti sākušās cīņas Tautas Florbola līgas otrajā posmā, kur neveiksmi piedzīvojuši "RB&B.lv" spēlētāji, atzīstot "Optibet" pārākumu.

Otrajā posmā komandām priekšā četras spēles, cīnoties ar savu apakšgrupu vienībām. Pārliecinoši turpina spēlēt "Babīte", kas svinējusi kārtējo panākumu, ar rezultātu 9:6 apspēlējot "LSTA" florbolistus. Mača sākumā komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet turpinājumā "Babīte" aizmuka līdz pat 8:3 un vien spēles izskaņā "LSTA" spēja nedaudz sadeldēt rezultāta starpību. Uzvarētājiem par labāko spēlētāju atzina Jāni Ansonu, kuram vārtu guvums un rezultatīva piespēle. Pretinieku rindās lielisku spēli aizvadīja Jānis Mičuliss, kuram divi vārtu guvumi un trīs rezultatīvas piespēles, taču ar to izrādījās par maz panākumam šajā cīņā.

Negaidīti noslēdzās "Optibet" spēkošanās ar "RB&B.lv" komandu. Ar grūtībām iekļuvuši labāko piecniekā, "Optibet" otro posmu iesāka ar 8:7 panākumu, kaut arī trešajā minūtē nonāca iedzinējos. Līdz pārtraukumam viņi paspēja nošokēt pašreizējos titula īpašniekus, gūstot sešus bezatbildes vārtus un panākot 6:1 pārsvaru. Otrajā puslaikā "RB&B.lv" izmisīgi centās glābt kas glābjams, pēdējā minūtē pietuvojoties viena precīza metiena attālumā, taču punktus turnīra tabulā neizdevās ierakstīt. Uzvarētāju rindās par labāko atzina Latvijas hokeja izlases vārtsargu Kristeru Gudļevski, kuram šajā spēlē divi vārtu guvumi un četras soda minūtes. Neveiksminiekiem labākā spēlētāja balva Jurijam Poidam, kuram vārtu guvums un rezultatīva piespēle.

Vēl viena spēle tika aizvadīta 2.divīzijā, kurā divu banku komandu divcīņā SEB ar rezultātu 6:3 apspēlēja "Citadele". Līdz pat spēles 29.minūtei "Citadele" saglabāja labas izredzes uz pirmajiem punktiem čempionāta kopvērtējumā, atrodoties iedzinējos vien ar 3:4, taču tad 40 sekunžu laikā tika zaudēti divi vārti un sapnis par punktiem jāatliek uz nākamajiem mačiem.