29 maj - 15 aug 2017
adults

"RB&B.lv" negaidīti paliek bez panākuma
07.08.2017

Aizvadītas pirmās divas cīņas Lāčplēša kausa izcīņā un par pārsteigumu spēja parūpēties "Sharks", kas cīnījās neizšķirti 4:4 ar regulārā turnīra uzvarētājiem "RB&B.lv".

Regulārajā turnīrā pērnās sezonas čempioni pēdējā spēļu kārtā nodrošināja pirmo vietu un nomināli vājāko iespējamo pretinieku ceturtdaļfinālā. Tajā viņiem jātiekas ar "Sharks", kas ierindojās astotajā vietā. Regulārajā turnīrā abas komandas aizvadīja vienu savstarpējo spēli, kurā graujošs 16:2 panākums tieši "RB&B.lv" komandai. Pirmajā ceturtdaļfinālā no graujošas uzvaras nebija ne vēsts – pirmajā puslaikā čempioni gan iekrāja 3:1 pārsvaru, bet līdz otrā puslaika vidum "haizivis" bija jau panākušas izlīdzinājumu 3:3. Nauris Kviesis vēlreiz izvirzīja vadībā "RB&B.lv", bet pēc pāris minūtēm Antons Broks atguva līdzsvaru. Mačs tā arī noslēdzās ar neizšķirtu 4:4 rezultātu, kas nozīmē vien to, ka viss šajā pārī izšķirsies otrajā mačā, kas paredzēts 8. augustā.

Daudz vairāk uz līdzvērtīgu cīņu varēja gaidīt duelī starp "Optibet" un "LSTA" komandām. Ar 14 punktiem "Optibet" regulāro sezonu noslēdza ceturtajā vietā, bet LSTA iekrāja divus punktus mazāk, ieņemot piekto pozīciju. Regulārajā turnīrā abās savstarpējās cīņās tika fiksēts kaujiniecisks rezultāts (4:4 un 3:3). Šoreiz maču ar diviem ātriem vārtu guvumiem labāk sāka LSTA, taču līdz pārtraukumam bija jau ierastais līdzsvars – 2:2. Otrā puslaika vidū LSTA panāca 4:2 un 5:3, taču pusotru minūti pirms mača beigām Edgars Jaunsleinis vēlreiz bija līdzsvarojis rezultātu (5:5). Minūti pirms mača beigām Georgijs Toreko ar realizētu soda metienu panāca 6:5 LSTA labā, pēdējās sekundēs komanda nopelnīja skaitlisko mazākumu, taču vadību spēja nosargāt un ar pozitīvām emocijām var gatavoties atbildes spēlei 7. augustā.